Golf Skor Tabloları: PGA Turu, DP Dünya Turu, LPGA Turu, Bayanlar Avrupa Turu, LIV Golf ve daha fazlası | Golf Haberleri

Aşağıdaki skor tablolarımızla golf dünyasının dört bir yanından en son skorlar ve vuruş süreleri hakkında güncel bilgilere sahip olun.

PGA Tour, Vidanta'daki Meksika Açık için Meksika'ya taşınıyor; burada Tony Finau son şampiyon olarak geri dönüyor ve Ryder Kupası galibi Nicolai Hojgaard da favorilerden biri.

DP Dünya Turu, bir haftalık aradan sonra geri dönüyor; Magical Kenya Open, Nairobi'deki Muthaiga Golf Kulübü'nde gerçekleştiriliyor; Asya Turu ise bir dizi LIV Golf oyuncusunun katıldığı yılın açılış Uluslararası Seri etkinliği için Umman'a gidiyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Meksika Açık 2023'ün son gününün öne çıkanları

Bayanlar Avrupa Turu, Royal Golf Dar Es Salam'da 54 delikli bir etkinlik olan Lalla Meryem Kupası için Fas'ta yapılırken, PGA Tour Champions etkinliği – Trophy Hassan II – aynı mekanda gerçekleşiyor. LPGA Turu, Honda LPGA Tayland için Tayland'da gerçekleşiyor.

Amatör golfün yükselen yıldızları Afrika Amatör Şampiyonası ve Afrika Amatör Kadınlar Turnuvası için yarışırken bu hafta LIV golf etkinliği yok.

Geçen haftanın skor tabloları

2023'te büyüklerde neler oldu?

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Brian Harman'ın Bordo Sürahiyi kazanmasıyla 151. Açık Şampiyonanın final turundan öne çıkanlar

Brian Harman, Jon Rahm'ın Masters'taki başarısının ardından Açık galibiyetini aldı, Brooks Koepka PGA Şampiyonası puanını artırdı ve Wyndham Clark ABD Açık'ta ilk büyük galibiyetini aldı.

Beş kadın majörden dördü ilk şampiyonlarını çıkardı: Lilia Vu Chevron Şampiyonasını kazandı, Ruoning Yin KPMG Kadınlar PGA Şampiyonasını kazandı ve Allisen Corpuz ABD Kadınlar Açık'ı kazandı.

Celine Boutier, Evian Şampiyonası'nda etkileyici bir çığır açan galibiyete ulaştı ve Vu, Walton Heath'teki AIG Kadınlar Açık'ta İngiltere'nin Charley Hull'unu yenerek ikinci büyük şampiyonluğu elde etti.

Golf Şimdi logosu.

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda'daki 1.700 golf sahasından birinde tur rezervasyonu yapın