Genç adam, Illinois kumarhanesinde çocukları gözetimsiz bıraktığı için tutuklandı

ABD'nin birçok eyaletinde bir çocuğu gözetimsiz bırakmak ihmal olarak kabul edilir. Bu tür suçların cezaları eyaletten eyalete değişir. İçinde Illinois Örneğin, bir küçüğün ihmali aşağıdaki durumlarda dikkate alınır: 14 yaşın altındaki kişiler denetimsiz kalıyor “küçüğün zihinsel veya fiziksel sağlığı, güvenliği veya refahı dikkate alınmaksızın makul olmayan bir süre.”

Yeni bir rapora göre, iddiaya göre bir kişi… Beş çocuğu bir Illinois kumarhanesinin önüne park edilmiş bir arabada yalnız bırakması durumunda suçlamalar yapılıyor. Olay, 29 yaşındaki Carol Stream sakini ile ilgili. Günlük HaberciKendisine suçlamalar getiriliyor reşit olmayan birinin hayatını veya sağlığını tehlikeye atmak. Kimliği DG baş harfleriyle belirlenen kişinin, şehrin otoparkındaki bir arabada beş çocuğu yalnız bıraktığı iddia edildi Nehirler Kumarhanesi Des Plaines'te.

Kumarhanenin otoparkına park edilmiş bir arabada beş çocuk yalnız bulundu

Yayın, kolluk kuvvetleri tarafından açıklanan ayrıntılara atıfta bulunarak, yukarıda bahsedilen olayın Nisan 2023'te meydana geldiğini söyledi. Bu noktada kumarhane güvenliği, beş çocuğun yalnız kaldığı bir araç tespit etti. Çocuklar 1, 3, 5, 7 ve 10 yaşlarındaydı.

Kolluk kuvvetlerine göre, kumarhanenin garajına park edilmiş arabada yaklaşık iki hafta kaldılar. bir saat. Bu süre zarfında, muhtemelen çocukların babası veya yasal vasisi olan 29 yaşındaki genç, kumarhane katında oynanır.

Çocuklardan birinin kendisine seslenmesi üzerine kişi arabaya geri döndü. Olay polise bildirilirken, adam gelmeden önce kumarhaneden ayrıldı. Sözde Carol Stream'in sakini Mekandan ayrılmadan önce güvenlik görevlisine sahte kimlik bıraktı.

Daha sonra yapılan incelemede arabanın 29 yaşındaki çocuğa ait olduğu ortaya çıktı. A tutuklama emri gencin resmi sergilendi. Polis Chicago'daki adamı teşhis ettikten sonra oydu. bu hafta pazartesi günü tutuklandı. Hangi cezayla karşılaşacağı ise henüz belli değil.

Illinois'in başka yerlerinde bir grup suçlandı Wind Creek Casino Dolandırıcılığı bir bakara dolandırıcılığında. Bu karmaşık dolandırıcılığa toplam 6 kişi karıştı. Ancak yalnızca dört kişi suç faaliyeti iddiasıyla suçlanıyor. Dörtlünün belirli bir nedenden dolayı kumarhanede hile yaptığından şüpheleniliyor çok büyük bir 300.000 dolar.