Agilysys konaklama sektörüne yönelik çözümlerle Mohegan Inspire'ı destekliyor

AgilysysKonaklama yazılım çözümleri ve hizmetlerinde dünya lideri olan şirket, yeni açılan otelinde birleşik bir bulut tabanlı platform üzerinde çok sayıda son teknoloji konaklama çözümünü uyguladığını duyurdu. Mohegan Inspire Eğlence Tesisi İçinde Güney Kore. Agilysys'in araçları, tesisin operasyonlarını güçlendirecek ve çalışanlar ile misafirlerin deneyimini iyileştirecek.

Sağlayıcının çözümleri, gelir fırsatlarını geliştirirken operasyonel mükemmellik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu esnek araçların eklenmesi, Moheganlar Aralık 2023'te PMS ve POS çözümleri aracılığıyla otel ve tesis içi yiyecek ve içecek operasyonlarını desteklemeye başlayan Agilysys ile anlaşma sağlandı.

Duyuruya göre Agilysys ve Inspire uzmanları, bu yeni nesil, son teknoloji otel çözümlerini tesis genelinde yapılandırmak ve dağıtmak için birlikte çalıştı. Şirket, Agilysys PMS ve Agilysys POS'un yanı sıra rezervasyon, restoran rezervasyonu, servis yönetimi, mobil yiyecek ve içecek siparişi ve belge yakalama çözümlerini de tesise entegre etti.

Mobil check-in ve check-out ile sadakat ve promosyon yönetimine yönelik Agilysys çözümleri artık hayata geçiriliyor.

Mohegan misafirlerini bireysel düzeyde anlamak istiyor

John WareMohegan'ın küresel BT hizmetleri ve desteğinden sorumlu başkan yardımcısı, konu hakkında yorum yaparak Agilysys'in entegre konaklama teknolojisini geniş ölçekte uygulama konusundaki uzun geçmişini övdü. Sağlayıcının çözümlerinin, ekibinin misafirlerini kişisel düzeyde anlamasını ve onlara özel deneyimler sunmasını sağlayacağını ekledi.

Mohegan Kabilesi'nin egemenliğine ve kültürel değerlerine saygı duyan bizimle çalıştığı için Agilysys'e de teşekkür etmek istiyorum.

John Ware, küresel BT hizmetleri ve desteğinden sorumlu başkan yardımcısı, Mohegan

Ramesh SrinivasanAgilysys Başkanı ve CEO'su da konuyla ilgili yorum yaparak ekibinin Mohegan Inspire'a çözümler sağlayarak Asya Pasifik'teki varlığını genişletmekten heyecan duyduğunu söyledi.

Agilysys teknolojisinin bu otelin birinci sınıf konukseverliğinin temelini oluşturması ve aynı zamanda “İlham Veren Dünyalar, İnsanlara İlham Verme” misyonunu yerine getirmek için gerekli olan operasyonel verimlilikleri ve konuk başına gelir öngörülerini desteklemesinden onur duyuyoruz.

Ramesh Srinivasan, Agilysys Başkanı ve CEO'su

Mohegan'dan ilham alındı kapılarını açtı birkaç gün önce gerçekleşti ve şirketin uluslararası genişlemesinde önemli bir dönüm noktası oldu. Mülkiyet yaklaşık 500.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve 1.200 odası bulunmaktadır. Ayrıca Inspire Arena'da 15.000'e kadar misafir ağırlanabilmektedir.