Yggdrasil, Björn Krantz’ı yeni CEO olarak karşılıyor!

YggdrasilTanınmış bir casino yazılımı sağlayıcısı, başka bir iGaming ustasını ağırladıktan sonra ekibinde bir değişiklik yaptığını duyurdu!

Bu tanınmış dev, iGaming uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından destekleniyor ve bu sayede premium slotların piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere bugüne kadar pek çok başarıyı garantiledi ve aynı zamanda markanın daha da genişlemesine yardımcı olan çeşitli işbirliklerini de güvence altına aldı.

Ekibine yeni katılan kişi CEO pozisyonunu dolduracak ve şirkete kesinlikle yeni bir şeyler getirecek!

Bir gazinin kilit pozisyona atanması!

Yggdrasil uzun süredir meslektaşına veda etti, Björn KrantzCEO’luktan ayrıldıktan sonra. Ancak hemen ardından şirket halefini tanıttı ve memnuniyetle karşıladı. James Curwen yeni CEO olarak!

Krantz, 18 ay boyunca bu ekibin saygın CEO’suydu ve resmi olarak emekli olacak 1 Ekim. Yggdrasil’e ilk olarak Ocak 2020’de katıldı, ardından onu Bölüm Başkanı görevlerinde gördük. Serbest bırakılmaya baş ve aynı zamanda Küresel pazarlama faaliyetleri başkanı. Çok başarılı bir anlaşma olmasına rağmen artık sona gelindi.

Curwenancak bu unvanı elinde tutacak başka bir iGaming emektarı daha var OPAP’ta Çevrimiçi Baş Görevlisi Son iki yıldır. Kendisi aynı zamanda yönetici olarak yaptığı çalışmalar da dahil olmak üzere zengin bir deneyime sahiptir. CEO’su Altın Rock Stüdyoları ve başlığı Superbet’in Oyun Baş Sorumlusu.

Hepsi bu kadar diye düşünüyorsanız gelin özgeçmişine daha yakından bakalım!

Curwen da bunun bir parçasıydı William Tepesi Üst düzey pozisyonlarda bulunduğu takım, örneğin Oyun Ürünlerinden Sorumlu Baş Sorumlusuve kariyeri yükselişe geçti Random Games Limited Birleşik Krallık ve Ladbrokes.

Satıcı başkanı Itai Frieberger şunları söyledi: “Kurul, James Curwen’ın Yggdrasil’in yeni CEO’su olarak aramıza katılmayı kabul ettiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Şirketi yeni bir seviyeye taşıyacak beceri ve deneyime sahip olduğuna inanıyoruz.”

Frieberger de takdirini dile getirdi Krantz, görevi bırakan. Arabuluculuk yaptı “Yönetim Kurulu adına, Yggdrasil’de son dört yıldaki sıkı çalışması ve özverisi için Björn’e şükranlarımızı sunmak isterim.”

Krantz şunu da ekledi: “İlk günden itibaren Yggdrasil ile çalışmam dönüşüme odaklandı ve şirket küresel evriminin bir sonraki aşamasına girerken dizginleri teslim etme zamanım geldi. James Curwen sektörde tecrübeli bir kişidir; Sürdürülebilir, karlı büyümenin bir sonraki aşamasına girerken şirkete paha biçilmez deneyim ve liderlik getirecek. Artık liderliği ele almanın zamanı geldi.”

Kaynak: “Yggdrasil, görevinden ayrılan CEO Krantz’ın yerine Curwen’ı seçti”. iGamingİşletme. 22 Ağustos 2023.