WWE'nin NXT Battleground'unun Las Vegas'a gittiği bildiriliyor

Gelişen spor eğlence ortamının altını çizen çığır açıcı bir hamleyle, WWE güya onu getirecek NXT Battleground etkinliği için UFC APEX'i İçinde Las Vegas Şu tarihte: 9 Haziran Pazar. Hareket sinyali bir olası entegrasyon iki güçlü kuruluş arasındaki olayların planlanması ve planlanması sinerjileri keşfedin ve ortak hayran kitlelerinden yararlanın.

Stratejik hamle birçok sorunu çözmeyi amaçlıyor

Etkinlik hala planlandığı sürece 26 Mayıs, Savannah, Georgia'daGüvenilir MMA sosyal medya kaynaklarından gelen raporlar @PWInsider Ve @WrestleVotesyakındaki UFC Apex etkinliğine ve üretim merkezine taşınmayı teklif ediyorlar Güney Noktası Otel ve Kumarhane. Her ne kadar WWE'nin hala onaylanması gerekiyor Mekan değişikliği, organizasyonun altında yatan motivasyona ilişkin spekülasyonlara yol açtı.

WWE'nin gelişimsel markası NXT genellikle bir ödül alır daha küçük izleyici ana olayları olarak. Savannah'nınkiyle Enmarket Arenası kapasitesi ile 10.000Bu yılki NXT Battleground etkinliğine ilginin yüksek olduğu bildirildi ılıksadece yuvarlak 2.000 bilet şu ana kadar satıldı. Ancak UFC Apex yalnızca barındırabilir 1.000 kişiye kadarbu da kullanılabilirlik konusunda endişeleri artırıyor.

Tarihin ertelenmesi de istenebilir Rekabetten kaçının ile AEW'den “Double or Nothing” olay MGM Büyük Bahçe Arenası yine 26 Mayıs'ta Las Vegas'ta gerçekleşecek. WWE muhtemelen katılımı en üst düzeye çıkarmak için alternatif mekanlar arayarak izleyicileri bölmekten kaçınmaya çalışıyor Hayran etkileşimi.

WWE-UFC işbirlikleri daha yaygın hale gelebilir

Bir WWE etkinliği için UFC arenasını seçmek garip görünse de, iki organizasyonun WWE şemsiyesi altında birleştiği göz önüne alındığında karar pratikte mantıklıdır. TKO grubu Geçen seneki banner. Stratejik hamleye rağmen WWE ve UFC bunu yaptı ayrı kaldıama bu statüko yakında değişebilir kuruluşlar ortak sinerjilerinden yararlanırken.

NXT Battleground'a ek olarak WWE'nin başka bir NXT etkinliğini de yeniden planlamayı düşündüğü bildiriliyor. NXT'nin son tarihi, UFC Apex'e katılarak WWE ile UFC arasındaki iş birliğini daha da güçlendiriyor. Bazı eski UFC savaşçıları şöyle: Matt Riddle Ve Ronda Rousey başarıyla geçiş yaptık Spor ve eğlenceHayran kitlelerinin çoğunu koruyorlar, bu da daha fazla entegrasyon potansiyeline işaret ediyor.

Spekülasyonlar büyüyüp planlar ortaya çıktıkça güreş tutkunları bekliyor resmi onay WWE'den NXT Battleground'un mekan değişikliğiyle ilgili bir açıklama geldi. durumunda yüksek bilet talebi Las Vegas'ta WWE'nin bunu yapması gerekebilir Lojistik zorlukların üstesinden gelin katılmak isteyen güreş tutkunlarını ağırlamak için aksiyon dolu etkinlik Yaşayın veya daha geniş bir mekana geçmeyi düşünün.