SOFTSWISS Game Aggregator, Ready Play ile önemli bir sözleşme imzaladı

  • Dünyanın önde gelen oyun toplayıcılarından biri olan ünlü SOFTSWISS Game Aggregator, küresel iGaming pazarındaki konumunu güçlendirmek ve daha da genişletmek için popüler oyun sağlayıcısı Ready Play ile ortaklık kurdu.

Sektör devleri oyun deneyimini geliştirmek için güçlerini birleştiriyor

softswiss_game_aggregator_partners_with_ready_play_2YAZILIM en popülerlerinden birini yönetiyor Toplama platformları endüstri genelinde. Yeni ortaklık, bir dizi yeni slot ekleneceği için daha fazla gelişmeye yardımcı olacak.

Diğer taraftan, Oynamaya hazır sektöründe uzun bir geçmişe sahip bir şirkettir. 20 yıldır piyasadadır ve dünya çapında birçok düzenlemeye tabi pazarda mevcuttur. Şirket, Channel Islands'dan sertifika aldı Alderney Kumar Kontrol Komisyonubu da SOFTSWISS'in bu pazarda da genişleyebileceği anlamına geliyor.

Bu ortaklık, müşterilerine gelişmiş bir müşteri deneyimi sunabilecekleri ve aynı zamanda oyun deneyimini geliştirebilecekleri için her iki şirket için de çok şey ifade ediyor.

Benzersiz ürünler

Ready Play, oyunlaştırma gibi benzersiz özellikleriyle popülerdir Slot sürümleri Rulo Bingo Ve Yılanlar ve merdivenlerBu, oyuncular arasında büyük bir hit oldu. Oyunlar, piyasada eşi benzeri olmayan istatistiksel verileri ve analizleri sayesinde daha da popüler hale geldi. Her iki şirket de bu verileri bu amaçla kullanabilir oyun deneyimini geliştirinşüphesiz buna yol açacak başarılı bir ortaklık.

Hazır Oyun aynı zamanda olağandışı test oyunlarının – içerik üretim aşaması devam ettiği sürece, gerçek oyuncular oyunları denemeye davet ediliyor ve bu, şirketin oyuncu geri bildirimleri sayesinde hayranlarının ve oyuncularının tüm isteklerini gerçekten karşılayan içerik oluşturmasına olanak tanıyor. SOFTSWISS ayrıca müşterilerini, iki şirketin değerlerine uygun olarak, resmi lansmandan önce ürünlerini denemeye ve geri bildirimde bulunmaya davet ediyor tamamen hizala bu konuya gelince.

SOFTSWISS Oyun Toplayıcı kısa süre önce ünlü ürünlerle çapraz ürün entegrasyonunu duyurdu SOFTSWISS jackpot toplayıcıGenişletilmiş ürün yelpazesiyle birlikte sunumunu da genişletecek Spor bahis ürünleri.

Gregory Penkov, satış müdürü YAZILIM Oyun toplayıcısöz konusu: “Oyun toplayıcımızın iGaming'deki mükemmelliği, sunduğu tekliflerin sağlamlığı ve çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. Ready Play gibi sağlayıcılarla çalışarak lider konumumuzu koruyabiliriz. Ready Play'in oyunları farklı, benzersiz deneyimler sunuyor ve bunların ağımızda nasıl karşılanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Grant Benson, ticari görevli ReadyPlay tarafındankatma: “Birinci sınıf oyunlarımızı, farklı konumlardaki farklı kitlelere ulaşan bir içerik merkezi aracılığıyla erişilebilir hale getirmekten heyecan duyuyoruz. Amacımız, oyunlarımızı en zorlu oyunculara sunmaktır ve SOFTSWISS ile ortaklık yapmak tam olarak bunu başarmamızı sağlıyor. Oyun toplayıcıyla entegrasyon yalnızca markamızın inanılmaz potansiyelini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda yeni iş fırsatları için fırsatlar da açıyor.”

Kaynak: Miller, George, SOFTSWISS Game Aggregator, Ready Play ile işbirliği yapıyor. Avrupa oyunu. 16 Ocak 2024.