Endorphina, oyunlarını geliştirmek için Trisigma ile çalışıyor

Oyuncular arasında popüler olan heyecan verici slot makinelerinin ünlü sağlayıcısı Endorphina, iGaming sektörünün önde gelen test laboratuvarlarından biri olan Trisigma ile büyük bir sözleşme imzalayarak pazardaki konumunu güçlendiriyor.

İki dev güçlerini birleştiriyor

endorphina_partners_with_trisigma_2Endorphina'nın sözcüsü ile son ortaklık hakkında yorum yaptı TrisigmaDiyor ki: “Yenilik ve kaliteli çevrimiçi slotlara yönelik bastırılamaz susuzluğumuz, Trisigma'nın profesyonel ve sosyal açıdan kabul görmüş sorumlu oyun ortamına yaptığı katkıyla birleştiğinde, dünya çapındaki oyuncuların çevrimiçi oyun deneyimini geliştirecektir.” Bu işbirliği ve Trisigma'daki deneyimli ekibin yardımıyla, Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin seviyesini geliştirmek istiyoruz. Ayrıca Trisigma'nın çok sayıda deneyimli temsilcisi, pratik siber güvenlik anlayışlarını sistemlerimize entegre etmemize yardımcı olacak. Ayrıca bu işbirliği için özellikle Sander Hoogendoorn, Esther Ballart, Džangar Jesenov ve Santi Rodríguez'e büyük şükranlarımızı sunmak isteriz.”

Başarılı şirketler

Trisigma, bölgede şubeleri bulunan sektörün önde gelen test laboratuvarlarından biridir HollandaŞirket merkezinin bulunduğu yer ve ispanyaİçinde Barselona. Barselona ofisi 2018'de açıldı ve bu, Avrupa'ya ve muhtemelen küresel genişlemeye doğru büyük bir adımdı.

Şirket aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır: riayet, Tip onayıVe Test Hizmetleri hem oyun geliştiricilerine hem de yetkililere. Ekip, size yardımcı olmak için çok çalışan yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşuyor en iyi sonuçlar Bu hem gerçek hem de çevrimiçi kumarhaneler için mümkün ve garantilidir. kusursuz bir oyun deneyimi.

Trisigma'nın ana hedeflerinden biri herkesin Sorumlu oyun uygulamaları yerine getirilir ve Emniyet ve güvenlik Oyuncu sayısı garantilidir. Portföyde slotlar, rulet oyunları, poker oyunları, beceri oyunları ve hem çevrimiçi hem de kara tabanlı alanlarda farklı oyuncu türleri için daha birçok seçenek dahil olmak üzere çeşitli oyunlar yer almaktadır.

Diğer taraftan, Endorfin 2012'den beri piyasada bulunan en popüler oyun sağlayıcılarından biridir etkileyici portföy Oyunlar, aşağıdakiler gibi hit yayınları içerir: Cehennem sıcak 100, Hayaletlerin kralı, Güneş tutulması, Joker Stoker, Ana çalışmave daha fazlası. Endorphina'nın portföyü şu anda şunlardan oluşuyor: 150'den fazla oyun toplamda.

Şirketin popülaritesi şu ana kadar başarıya ulaşmış olmasıyla destekleniyor on büyük endüstri ödülüBSG Ödülü 2023, Sigma Ödülleri 2022'de En İyi Slot Sağlayıcısı, UGW Ödülleri 2021'de En İyi Oyun Geliştiricisi ve diğerleri dahil. Ayrıca Endorphina şu anda mevcut olan bir ortak ağı kurmuştur. 2.500'den fazla üye küresel.

kaynak: Narayan, Niji Endorphina, Trisigma ile ortak oluyor”. Avrupa oyunları. 17 Ocak 2024.