Sky Sports Tennis: Böylece hangi turnuvaların gösterildiğini ve diğer soruların yanıtlanacağını izleyebilirsiniz | Tenis Haberleri

Gökyüzü Sporları Tenisi 11 Şubat Pazar günü başlıyor ve size ATP ve WTA turlarındaki turnuvaların özel canlı yayınını sunuyor.

Bu yıl gösterdiğimiz tüm turnuvaların 4.000'den fazla maçını nasıl izleyeceğinizle ilgili tüm sorularınızı burada yanıtlıyoruz…

Sky Sports'un tenise özel bir kanalı olacak mı?

Evet. Gökyüzü Sporları Tenisi 11 Şubat Pazar gününden itibaren Sky ve NOW'da başlayacak ve tenis içeriklerini her gün, tüm gün hayranlara sunacak.

İzleyicilerin Coco Gauff, Ons Jabeur, Aryna Sabalenka, Naomi Osaka ve Iga Swiatek gibi favori oyuncularını izleyebileceği Doha'daki Hologic WTA Tour turnuvasının canlı yayını 11 Şubat sabah saat 11'de başlıyor. ATP Turu Cordoba'nın finali de aynı gün kanalda yayınlanacak.

Aksiyon, Rotterdam'da başlayan ATP Turu ile devam edecek ve ardından 19 Şubat'tan itibaren Doha sahasında Rafael Nadal, Andy Murray, Andrey Rublev ve Daniil Medvedev'den oluşan yıldızlardan oluşan bir kadro izlenecek.

Hangi turnuvalar mevcut olacak?

Gökyüzü sporları Başka hiçbir yerden daha fazla canlı tenis yayınlayacak ve ATP ve WTA turlarında yılda 80'den fazla turnuvadan 4.000'in üzerinde maçın yanı sıra ABD Açık'ın tamamını yalnızca canlı olarak yayınlayacak.

Kapsama Indian Wells, Miami, Madrid, Roma ve Cincinnati'deki birleşik Masters 1000 etkinliklerinin yanı sıra Nitto ATP Finalleri ve WTA Finalleri de dahildir.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tim Henman, Laura Robson ve Katie Boulter, Sky Sports'un ATP ve WTA ile yıl boyunca tenisin sporun Birleşik Krallık'ta büyümesine yardımcı olacağını gösteren yeni beş yıllık ortaklıklarına inanıyor

Hangi oyunu izlemek istediğimi seçebilir miyim?

Evet. İzleyiciler aynı anda birden fazla canlı mahkeme yayınına erişebilir Gökyüzü sporları Mobil cihazınızdaki uygulama, Sky TV uygulaması veya kırmızı düğme ve daha fazla canlı oyuna erişim sağlayan ŞİMDİ bonus akışları.

Hangi turnuvaların gösterildiğini nasıl öğrenebilirim?

Turnuvalar canlı yayınlanıyor Gökyüzü Sporları Tenisiyayın zamanlarıyla birlikte skysports.com'da mevcut olacak ve Gökyüzü sporları uygulama. Canlı tenis sayfamıza gitmek için buraya dokunun. Ayrıca TV rehberini Sky Q, Sky Stream, Sky Glass ve NOW üzerinden de izleyebilirsiniz.

Sky Sports Tennis'i Sky kutumda nasıl bulabilirim?

Gökyüzü Sporları Tenisi ilk olarak 11 Şubat'tan itibaren kanal 408'de yayınlanacak, ardından 13 Şubat'ta özel olarak kanal 407'ye geçerek orada kalacak.

İzleyiciler ayrıca Sky Glass, Sky Stream veya Sky Q uzaktan kumandasındaki sesli kontrol işlevini kullanarak kanalı hızlı bir şekilde bulabilirler.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

ATP ve WTA turlarının en iyi oyuncularını ve en önemli anlarını – 2024'ten itibaren Sky Sports'ta izleyin

Sky Q, Sky Stream veya Sky Glass'taki ek oyun yayınlarını nasıl bulabilirim?

Yayınlanan ana dersler dışındaki oyunlara Sky Q, Stream ve Glass üzerindeki kırmızı buton üzerinden ulaşılabilecek.

İzleyiciler kırmızı düğmeye basarak aksiyonu hangi koltuktan izlemek istediklerini seçebiliyor.

Sky Sports uygulamasında ek oyun yayınlarını nasıl bulabilirim?

Ana sayfanın alt kısmındaki İzle düğmesine ve ardından Canlı'ya dokunun. Şuraya kaydır: Gökyüzü Sporları Tenisi Kanal ve tüm oyun akışları seçime açıktır.

Diğer kortlarda olup bitenlere ana sayfadaki canlı kutudan veya uygulamanın özel tenis bölümünden de erişilebilir.

İzleyicilerin tenis yayınlarını izlemeyi denemeden önce Sky iD'leriyle oturum açmaları gerekecek.

Talep üzerine maçları tekrar izleyebilir miyim?

Turnuva finalleri talep üzerine izlenebilir. Diğer oyunları seçin yıl boyunca mevcuttur.

Öne çıkanlar mevcut olacak mı?

Evet. Seçilmiş yakalama içerikleri talep üzerine sunulacak, en iyi anların seçilmiş öne çıkanları ve klipleri ise şu adresten izlenebilecek: Gökyüzü sporları Uygulama ve web sitesi ve Gökyüzü sporları'Sosyal medya kanalları.

Hangi aboneliğe ihtiyacım var?

Sky Sports Tennis, Complete, Action ve Arena paketleri ile 11 Şubat'tan itibaren Sky platformunda Sky Sports müşterilerinin kullanımına sunulacak.

Sky Sports'a buradan abone olabilirsiniz..

Virgin Media/EE TV müşterisiyim. Ne yapmam gerek?

Gökyüzü Sporları Tenisi Kanal ayrıca Virgin Media ve EE TV'de de izlenebilecek.

Bakire müşteriler bulabilir Gökyüzü Sporları Tenis HD 520 numaralı kanalda ve Sky Sports Tenis SD 537 numaralı kanalda.

EE TV müşterileri izleyebilir Gökyüzü Sporları Tenis HD 445 numaralı kanalda ve Sky Sports Tenis SD 425. kanalda.

Çok sayıda canlı saha yayını Virgin Media müşterilerinin kullanımına şu adresten sunulacak: Gökyüzü sporları mobil uygulama ve Red Button'ın yanı sıra ŞİMDİ bonus akışları olarak EE TV'de.

Sky Sports'a abone olmak istemiyorum ama tenis izlemek istiyorum. Ne yapmalıyım?

ŞİMDİ Spor Günü ve Ayı üyeliğiyle canlı oyunları şu adresten yayınlayabilirsiniz: Gökyüzü Sporları Tenisi, Gökyüzü Sporları ArenasıVe Gökyüzü Sporları Karması Kanallar.

NOW sözleşmesine ücretsiz abone olabilirsinizbu size erişmenizi sağlar Gökyüzü Sporları Tenisi ve dahası.

Ek akışlar ŞİMDİ mevcut olacak mı?

NOW'un Aylık üyeleri, NOW'un bonus yayınları aracılığıyla daha fazla aksiyona erişim elde ediyor ve bu da onlara lineer spor kanalında bulunmayan ek canlı saha yayınlarına erişim sağlıyor.

Bonus yayınlar, Boost üyelerine ilk kez NOW özellikli tüm cihazlarda HD kalitesinde sunulacak.

ŞİMDİ Güçlendirme nedir?

ŞİMDİ Boost üyeleri artık isteğe bağlı spor içeriklerinin keyfini reklamsız olarak çıkarabilir. Bu, önceden satın alınmış geçiş kartları için ŞİMDİ içeriğini tanıtan canlı kanalları ve fragmanları kapsamaz. Hızlandırma özellikleri yalnızca belirli içerik ve cihazlarda kullanılabilir. Daha fazla bilgi için nowtv.com'u ziyaret edin.