RubyPlay İtalya’da PokerStars ile ortaklığını genişletiyor

Önde gelen B2B iGaming geliştirme stüdyolarından biri olan RubyPlay, resmi olarak İtalyan pazarına açılıyor! Bu yılın başlarında şirket doğrudan bir entegrasyon anlaşması imzaladı ve bunu şimdi PokerStars ile bir ortaklık takip ediyor.

Genişletilmiş teklif

Poker yıldızları (1)PokerStars sahibi olduğu saygın bir operatördür. Çarpıntı eğlencesive iki şirket, ürünlerini bu yılın başlarında başarıyla birlikte piyasaya sürdü. Orijinal anlaşma aşağıdaki gibi hit yayınları içeriyordu: Salla, salla, para ağacı Ve Elmas Patlaması 7’ler.

Sözleşme artık uzatıldı ve bu da İtalyan oyuncuların yakın gelecekte diğer bağımlılık yaratan oyunların keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor. RubyPlays başlığı Dinamik oynanışı nedeniyle popüler oldu ve benzersiz ve gelişmiş çözümlerBu sadece İtalyan oyuncuların değil, aynı zamanda dünya çapındaki oyuncuların da kalplerini ve akıllarını ele geçirdi.

Ancak uzantı açık İtalyan pazarı Bu, iGaming endüstrisi için Avrupa’nın en önemli pazarlarından biri olduğundan şirket için önemli bir adımdır. Uzun zamandır beklenen serinin yakın zamanda piyasaya sürülmesinden sonra Ölümsüz yollarBu RubyPlay’i genişletmenin bir sonraki büyük adımıdır. Franchise büyük bir başarıydı ve şirketin daha önce belirlediği tüm rekorları geride bıraktı Tutulma Ve nişanlanmak.

Küresel yayılma

Sağlayıcı, dünya genelinde düzenlemeye tabi temel pazarlara açılmak için çok çalışıyor ve geçtiğimiz yıl içinde büyüme kaydetti. Şirket 2024 yılında da devam etmeyi planlıyor küresel yayılma ve aşağıdakiler gibi en önemli Avrupa pazarlarını fethedin: Romanya Ve ispanyaBu, küresel iGaming pazarındaki konumunu güçlendirmede önemli bir adım olacaktır.

European Gaming’e göre, Dr. Eyal Loz, Baş Ürün Sorumlusu RubyPlaysöz konusu: “PokerStars ile oldukça başarılı bir dönemin ardından İtalyan pazarına doğru genişlediğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu stratejik hamle, çeşitli içeriğimizi keşfetmeye istekli, özel bir oyuncu tabanına sahip önemli bir pazar olan İtalya’daki ilk doğrudan entegrasyonumuzu işaret ediyor. Düzenlenmiş pazarlarda küresel büyümeye olan bağlılığımız devam ediyor ve oyunlarımızı İtalya’da ve yakında Romanya ve İspanya’da piyasaya sürerek sektördeki önemli ilerlememizi daha da ileri götürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Şirket şu anda büyük bir ağ ortak Pariplay, BetConstruct, NetBet, 888 Casino ve çok daha fazlası gibi en büyük sektör isimlerinden bazıları dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından. Odak noktası, oyunculara sadece slot geliştirme değil, olağanüstü bir oyun deneyimi sunmaktır. Bağımlılık yaratan oynanış ile güvenli bir ortam sağlamayı amaçlayan, oyunculara fantastik ödüller ve unutulmaz eğlenceler sunan fantastik teknolojiler ve mekaniklerin birleşimi RubyPlay’in kazanan kombinasyonudur.

Kaynak: Campbell, Alan “RubyPlay, genişletilmiş PokerStars ortaklığıyla İtalyan pazarına giriyor”. AvrupalıOyun. 29 Kasım 2023.