REEVO, yüksek kaliteli içerik için Mascot Gaming ile iş birliği yapıyor

Tanınmış bir içerik sağlayıcı ve toplayıcı olan REEVO, yüksek kaliteli oyunlardan oluşan büyüyen bir portföye sahip bir oyun geliştirme stüdyosu olan Mascot Games ile B2B ortaklığına girdi. Ortaklık, REEVO’nun böylesine geniş bir portföye erişmesine ve operatör ortakları için en uygun içeriği seçmesine olanak tanıyacak.

B2B ortaklığı

Sözleşme şartlarına göre: REEVO Operatör ortakları buna erişebilir Maskot oyunları Favori içeriğinizi aramak için kütüphane. Bu şekilde operatörler, çeşitli ve ilgi çekici stüdyo oyunlarıyla tekliflerini genişletiyor. Aynı zamanda Mascot Games, içeriğinin daha geniş bir erişime sahip olmasından faydalanacak ve bu da sağlayıcının daha da büyümesini destekleyecektir.

Kesintisiz içerik akışı

reevo-maskot-oyunlarıyla-heyecan verici-ortaklığını duyurdu-Buna ek olarak REEVO, oyun geliştiricisi ile toplayıcının operatör ortakları arasındaki aracı rolünden yararlanarak hem iGaming içeriğinin toplama hacmini hem de sürekli büyüyen müşteri tabanına erişimini genişletecek. Ayrıca REEVO, içeriği hızlı bir şekilde entegre etmek ve geliştiriciden operatör ortaklarına iGaming akışını kesintisiz tutmak için tek bir API kullanır.

Bu nedenle REEVO, platformunda barındırılan 8.000’den fazla yenilikçi başlıktan oluşan bir portföye sahiptir. Bunlar şunları içerir: yuva, masa ve çarpışma oyunlarının yanı sıra canlı oyun deneyimleri, toplayıcının sektördeki lider konumunu güçlendiriyor. REEVO, platformunu yüksek kaliteli sağlayıcıları içerecek şekilde sürekli genişletme stratejisini sürdürüyor. Mascot Gaming ile yapılan anlaşma geleceğe bir başka katkıdır. 2024 yılında, her zaman üst düzey içerik sağlanmasını sağlamak için 60 oyun sağlayıcının daha takip etmesi bekleniyor.

Karşılıklı yarar sağlayan koşullar

Mascot Games, slotlar, piyangolar ve kart oyunları da dahil olmak üzere çok platformlu oyunlar gibi yüksek kaliteli içeriklerin geliştiricisi olarak ününü kazanmıştır. Stüdyonun toplayıcı ve operatör ortaklarına kar sağlamak amacıyla tüm bunlar esnek ve avantajlı şartlar ve koşullarla sunulmaktadır.

Petra Maria Poola, Satış Müdürü, REEVO, söz konusu: “Olağanüstü iGaming içeriklerini operatör ortaklarımıza sunmak için Mascot Games ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık, müşterilerimize ve oyuncularımıza benzersiz bir değer sunma taahhüdümüzü temsil ediyor ve bunun iGaming endüstrisi üzerinde yaratacağı olumlu etkiyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Maskot Gaming İş Geliştirme Müdürü Alexander Erofeev, katma: “Maskot Oyun portföyünün nihayet Reevo Aggregation platformunda mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyorum! Ortaklığımızın karşılıklı olarak faydalı olacağına ve yeni operatörlerin portföylerini lider oyun sağlayıcısının premium oyunlarıyla tek tıklamayla genişletmelerine olanak sağlayacağından eminiz!”

Kaynak: “REEVO, Mascot Games ile heyecan verici ortaklığını duyurdu”, Avrupa Oyunları. 27 Kasım 2023