NetBet İtalya, Espresso Games ile ortak oldu

İtalya pazarındaki lider çevrimiçi casino ve slot oyunları operatörü NetBet İtalya, yenilikçi içeriğini büyüyen İtalyan çevrimiçi kumar topluluğuna sunmak için ünlü içerik sağlayıcı Espresso Games ile işbirliği yapıyor. Ortaklık, operatörün teklifini genişletmek için sağlayıcının benzersiz portföyünü NetBet İtalya platformuna tanıtacak. Anlaşma aynı zamanda Espresso Games'in düzenlenmiş İtalyan pazarındaki erişimini genişletmesine de yardımcı olacak.

Son teknoloji içerik sunumu

Espresso Games, kurulduğu günden bu yana dahili yazılım geliştirme yeteneklerini ve uzmanlığını geliştirerek en ileri oyun deneyimlerinin önde gelen sağlayıcılarından biri haline geldi. En yeni İçerik Dağıtım Sözleşmesi İtalyan müşterilerin gelecekte sağlayıcının olağanüstü oyun portföyünü tanımalarına ve bunlara alışmalarına olanak tanıyacak-Nihai çözümler bir tane teklif et bağımlılık yapıcı oyun ve şu benzersiz oyun hissi.

İtalyan varlığı artıyor

Tedarikçi bunu yapmayı taahhüt eder Oyun mükemmelliği geliştirme uygulamalarının ve çözümlerinin sürekli iyileştirilmesi için çaba gösterir. Bu yenilikçi yaklaşım sektörü sürekli iyileştirme çabasına itiyor Teknoloji ve içerik en zorlu müşteri gereksinimlerini karşılamak için. Tanınmış İtalyan çevrimiçi kumarhane grubuyla yapılan içerik dağıtım sözleşmesi başka bir fırsatı temsil ediyor Espresso oyunları İtalya'daki varlığını genişletmek.

Böyle bir taahhüt bununla tamamen tutarlıdır. NetBet İtalya İş ilkeleri. Operatör, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sağlamak için yalnızca sektör liderleriyle çalışır oyunlar Oyuncularına her an ulaşabiliyor. Bu nedenle Espresso Games ile ortaklık mükemmel bir fırsatı temsil ediyor NetBet İtalya İle platformunun sunumunu genişletin ve sektör lideri başka bir sağlayıcıyı sisteme entegre edin Tedarikçi portföyü.

Kazan-kazan ortaklığı

netbet_italy_partners_with_espresso_gamesİçerik tedarik anlaşması, NetBet İtalya'nın Espresso Games'in kütüphanesine erişmesine ve aşağıdakiler gibi popüler oyunlara kaynak sağlamasına olanak tanıyacak: Elma Günaha, Horoz Güçlendirici, Melek veya Joker, ve dahası. Ortakların kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı, en son anlaşmanın kazan-kazan olmasıyla sonuçlanacaktır.

Anlaşma hakkında yorum yapın: NetBet İtalya Halkla İlişkiler Müdürü Claudia Georgevici şunları söyledi: “Espresso Games'i NetBet İtalya ailesine davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Espresso Games'in oyun oynamaya yönelik yenilikçi yaklaşımı, oyuncularımıza birinci sınıf eğlence sunma taahhüdümüzle mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. İtalyan oyuncularımızı Espresso Games'in olağanüstü oyunlarıyla tanıştırmayı ve verimli bir ortaklık kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Espresso Games İtalyan Ticari Direktörü Tiziana Cannizzaro şunları ekledi: “İtalya pazarında büyük potansiyele sahip, dünya çapında bilinen bir marka olan NetBet ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, Espresso Games'in İtalya'da yeni bir oyuncu ağını ele geçirmesine ve marka bilinirliğimizi artırmasına olanak tanıyacak. En iyi oyun seçimlerimizi sunduk ve bunu verimli bir ortaklık haline getireceğiz.”

Kaynak: “NetBet İtalya Espresso Games ile işbirliği yapıyor”. Avrupa oyunu. 13 Şubat 2024.