Endorphina, 2024 Enada Primavera iGaming etkinliğine katılıyor

iGaming sektörünün tanınmış içerik sağlayıcılarından Endorphina, şirketin 12-14 Mart tarihleri ​​arasında Rimini Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek olan Enada Primavera etkinliğinin 2024 edisyonuna katılacağını duyurdu.. Yazılım geliştirme şirketi, fuarı, ziyaretçilerine 004 numaralı standında en güçlü oyunlarını tanıtmak ve onları ayrıcalıklı ve lüks bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmaya davet etmek için kullanacak.

Özel portföy sunumu

endorphina_announces_its_presence_at_the_highly_anticipated_enada_primavera_ (1)Endorphina'nın portföyü seçilmiş Slot makineleri yenilikçi oyun geliştiricisinin en son sürümünü içerecek. Öyleyse, Enada Primavera etkinliği sağlayıcının yeni teklifinin galası gerçekleşecek Şans Makinesi slot serisi fuarı, tedarikçi standında parıldayan elmaslar ve altınlarla süslenmiş bir tür oyun karnavalına dönüştürmeyi amaçlıyor.

Şans Makinesi serisi Altın ve elmas sembolleri lükse dalmak için mükemmel bir atmosfer yaratır Oyun stili ve daima şık kalın. Oyun mekaniği ve özellikleri, en ileri teknolojik çözümleri ve sürükleyici bir oyun deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

Enada Primavera etkinliğinde yeni sürüm mevcut

Gelecek etkinlikte yeni sürümü denemek isteyenler için: Endorfin Oyunun heyecanını artıran yedek semboller, wild semboller ve scatter sembolleri ile tipik oyun ayarlarını sunar. Şirket, Enada Primavera fuarının oyuncuların Şans Makinesini döndürmesi ve bu süreçte çok eğlenmesi için mükemmel bir fırsat olacağına inanıyor Stand 004. Yenilikçi sağlayıcı ayrıca özel portföyünün, arama yapan müşterilerin gereksinimlerini karşılamasını bekliyor lüks ve zarif oyun hissi.

004 numaralı standa ziyaretçilerimizi bekliyoruz

Endorphina ve müşterileri arasındaki böylesi bir alışveriş, Rimini'deki “Enada Primavera” etkinliği ile kolaylaştırılıyor 12 Mart – 14 Mart 2024. Bu heyecan verici iGaming etkinliği, eğlence sektöründeki yeni gelişmeleri ve trendleri tanıtmak için düzenleniyor. Tarafından finanse edildi İtalyan Derneği Eğlence makineleri alanında fuar, her yaştan ziyaretçinin yanı sıra en son slot gelişmelerini sunacak tanınmış içerik sağlayıcıları da ağırlıyor. nakit kazanç söz konusu değildir.

Bununla birlikte, etkinliğe katılım iGaming endüstrisi paydaşları için bir fırsatı temsil ediyor bağlanın ve değiş tokuş yapın bilgi ve fikirlerini sektörün yararına kullanıyorlar. Ticaret fuarı aynı zamanda slot sağlayıcılarının da kendilerini şımartması için bir fırsattır doğrudan etkileşim gelecekteki gelişmeleri oyuncu ve müşteri tercihlerine göre uyarlayabilmek için müşteriler ve oyuncularla birlikte çalışmak.

Kaynak:

“Endorphina merakla beklenen Enada Primavera’da varlığını duyurdu”. Avrupa oyunları. 19 Şubat 2024.