Marc Skinner: Man Utd Kadın menajeri olarak işimden tamamen eminim | Futbol Haberleri

Manchester United Kadınlar menajeri Marc Skinner, Chelsea'ye alınan 3-1'lik yenilginin ardından taraftarların “Skinner dışarı” sinyali vermesine rağmen işinde “kesinlikle güvende” olduğunu söyledi.

Lauren James'in hat-trick yaptığı maçta United, Stamford Bridge'de mağlup oldu. Hayley Ladd'ın tepkisine ve iyi oyunlarına rağmen Blues'u yenemediler.

Bazı taraftarlar deplasmanda “Skinner oyundan çıktı” yazan pankartlar sallarken, geçen sezonu WSL'de ikinci sırada tamamlayan Man Utd şu anda Chelsea'nin 10 puan gerisinde birinci sırada yer aldı.

Ancak Skinner işi konusunda endişeli görünmüyor Gökyüzü sporları haberleri: “Sahip olduğumuz kaynaklarla nasıl çalışacağımıza baktığınızda, ne yaptığımdan ve nasıl yaptığımdan kesinlikle emin oluyorum.”

“Ve takımımdaki varlığımın her bir parçasıyla, neler yapabileceğimize ve nerede olacağımıza inanıyorum.”

“Hayatta hiçbir şey mükemmel değildir ve biz herkesi dahil ediyoruz. Tek odak noktam takımım ve nasıl daha iyi olacağımız ve daha iyi olmaya devam edeceğimiz.”

Daha sonra basın toplantısında şunu ekledi: “Taraftarların istediklerini yapma konusunda mutlak hakları var. Bir hayranın fikrini ifade etmesini asla engellemeyeceğiz. Zorlukla kazandıkları parayı ödüyorlar.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Kadınlar Süper Ligi'nde Chelsea-Manchester United maçından öne çıkanlar

“Bir lider olarak işim her mesajla dikkatimi başka yöne çekmek olsaydı, işimi yapmıyor olurdum… Hayranların fikir beyan etmesini asla ama asla engellemeyeceğiz, onların buna mutlak hakları var. Aman Tanrım, “Benim işim bu takımla neyi başarmak istediğime odaklanmak ve bu da başarı.”

Leah Galton'un Ashley Lawrence'ın baskısıyla mağlup olmasının ardından verilmeyen penaltı da dahil olmak üzere performansı hakkında konuşan Skinner şunları söyledi: “İlk yarının ilk yarısında Chelsea'yi baskı altında tutmaya çok odaklandık ve onlara çok fazla şey verdik. uzay.”

“Chelsea'nin istediği de bu; saygısızlık etmek istemem. Onlar sürekli sizin aracılığınızla oynayan güçlü bir takım, biz de onların peşindeydik ve onları getirmek zorunda kaldık.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Anton Toloui ve Charlotte Marsh, Lauren James'in lig liderleri adına sansasyonel bir hat-trick yaptığı Chelsea'nin Manchester United'ı 3-1 mağlup etmesini tartışıyor

“İkinci yarının ortasında bunu düzelttik ve devre arasında daha iyi bir takım olduğumuzu hissettim.”

“İkinci yarıda da aynı enerji ve kararlılığı gösterdik. Devre arasında daha fazlasını yapmamız gerektiği konusunda da anlaştık. Oyun aslında sahip olduğunuz fiziksellikle ilgili.

“Çok önemli şeyler aleyhimize de oldu, hala penaltı olduğunu düşünüyorum… büyük maçlarda şansımızı denemeliyiz ve o zaman durum farklı.”

Hayley Ladd, Stamford Bridge'de Manchester United adına attığı golün ardından Leah Galton tarafından tebrik edildi
Resim:
Manchester United adına maçın tek golünü Hayley Ladd attı.

“Burada oturup yaralarımızı yalayamayız. Farkın 10 puan olduğunu biliyoruz, herkes bana hatırlattı, o zaman 10 puan gerideyken sahip olduğumuz enerji ve kararlılıkla oynamalıyız.”

“Şimdi ne kadar ileri gidebileceğimizi görmemiz gerekiyor. Ligdeki herkesin imrendiği bir kadro gücüyle Chelsea'ye karşı oynuyorsunuz. Bu seviyede büyümeye ve bu seviyede yatırım yapmaya devam etmeliyiz.” – Kulübün bunu yapmak istediğini biliyorum.

“Maçların geldiği anları değerlendirmemiz ve bizim için de işe yarayacak birkaç karara güvenmemiz gerekiyor.”