Luke Humphries, İngiltere Açık'ta Dimitri Van den Bergh'e yenilmesinin ardından nefret edenleri görmezden geleceğine söz verdi | Dart Haberleri

Dünya şampiyonu Luke Humphries, Pazar günü Minehead'de Dimitri Van den Bergh'e karşı İngiltere Açık'taki son yenilgisinin ardından nefret edenleri görmezden geleceğine söz verdi.

Humphries Minehead'deki finalin belirleyici ayağında maç dartını kaçırdım son altıdan beşinci büyük sıralama şampiyonluğunu elde etmek.

Bunlardan biri, 2024 başındaki Dünya Şampiyonası zaferiydi, ancak Michael van Gerwen, Michael Smith ve Luke Littler'ı geride bırakan bu üstünlüğe rağmen 'Cool Hand' hâlâ insanların yanıldığını kanıtlamak zorunda.

Canlı Premier Lig Dart

7 Mart Perşembe, 19:00

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Michael Smith ve Humphries, Cardiff'te Luke Littler'a karşı oynadıkları Premier Lig maçlarında tekrarlanan düdüklerden açıkça rahatsız olmuşlardı.

Bu yılki betMGM Premier Lig Dart'ta ilk gece galibiyetini almak için Perşembe günü Brighton'da sahaya dönen Humphries, hala ilgi odağı ve bununla birlikte gelen ilgiyi takip ettiğini söylüyor.

29 yaşındaki Newbury atıcısı, “Bu benim aptallığım çünkü buna izin veren benim” dedi.

“Her zaman buna sahip olacaksın, eğer üç ay kazanamazsam, insanlar arkamda olacak.”

“Birkaç hafta önce sanki herkes benim şimdiye kadarki en kötü dünya şampiyonu olduğumu söylüyordu, düşüyordum, bir aptaldım ve sürekli olarak ortaya çıkıp insanların yanıldığını kanıtlıyordum.”

“Kazanmadığımı biliyorum. Dünyanın en iyi oyuncusu olmayabilirim ama en iyilerinden biri olduğumu bir kez daha kanıtladım.”

“Benim için her şey öğrenmekle ilgili; dünya şampiyonu ve dünya bir numarası olarak bu şöhrete yeni ulaştım ama herkesin yanıldığını kanıtladım.”

“Harika bir turnuva geçirdim, bunlar gerçekten zor haftalar. Çok çalışmaya ve zorlamaya devam edeceğim, kazanılacak daha birçok dal var.”

“Herkesin seni sevmediğini veya sana inanmadığını kabul etmen gereken bir noktaya geliyor.”

“Eğer siz ve aileniz size inanıyorsa, o zaman başka kimsenin önemli olduğunu düşünmüyorum, hepsi inanıyor ve ben de kendime inanıyorum.”

“Kendime çok fazla baskı uygulayarak her şeyi bir kenara atmak istemiyorum. Gelecekte yapılacak daha çok şey olduğunu biliyorum.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Humphries, akıl sağlığı sorunları nedeniyle geçmişte dartı bırakmayı düşündüğünü itiraf ediyor

Premier Lig bundan sonra nereye gidecek?

Michael Van Gerwen, Cazoo Premier Lig Play-Off finalinde Gerwyn Price'ı mağlup ettikten sonra kupayı kutluyor.  Fotoğrafın jeneriği şöyle olmalıdır: Steven Paston/PDC.  KISITLAMALAR: Kullanım sınırlamalara tabidir.  Yalnızca editoryal kullanım içindir, hak sahibinin önceden izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz.
Resim:
Michael van Gerwen yedi kez Premier Lig şampiyonu

Premier Lig Brighton'da devam ediyor ve lig lideri Van Gerwen, eski dünya şampiyonlarının mücadelesinde Night Five'ın ikincisi Rob Cross ile karşılaşıyor.

Nathan Aspinall, başka bir göz alıcı karşılaşmada Littler'la karşı karşıya gelir; Humphries, geçen yılki Dünya Grand Prix finalinin tekrarında Gerwyn Price ile karşı karşıya gelir; Smith ise Peter Wright'la karşı karşıya gelir.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Humphries mümkün olduğu kadar uzun süre dünyanın 1 numarası olarak kalmaya kararlı

Tarihler: Altıncı Gece, 7 Mart Perşembe Brighton Center

Çeyrek finaller
Luke Humphries vs Gerwyn Price
Rob Cross, Michael van Gerwen'e karşı
Nathan Aspinall, Luke Littler'a Karşı
Michael Smith, Peter Wright'a Karşı

Anthony Joshua'nın Francis Ngannou ile ağır sıklet karşılaşması 8 Mart Cuma günü Sky Sports Gişesinde canlı olarak gerçekleşecek. Ana etkinliğin saat 23.00 civarında gerçekleşmesi bekleniyor. Joshua – Ngannou maçını hemen ayırtın!

Sky Sports'u WhatsApp'tan edinin!

Artık özel WhatsApp kanalımızdan en son spor haberleri, analizler, ayrıntılı özellikler ve videolar hakkında haber ve uyarılar alabilirsiniz!

Gökyüzü Sporları WhatsApp kanalı

Daha fazlasını burada öğrenin…

Premier Lig Dart 2024 takvimi

Gece 6 Brighton Merkezi 7 Mart
Gece 7 Motorpoint Arena, Nottingham 14 Mart
Gece 8 3Arena, Dublin 21 Mart
Gece 9 SSE Arena, Belfast 28 Mart
Gece 10 AO Arena, Manchester 4. Nisan
Gece 11 Utilita Arena, Birmingham 11 Nisan
Gece 12 Rotterdam Ahoy 18 Nisan
Gece 13 M&S Bank Arena, Liverpool 25 Nisan
14. Gece P&J Canlı, Aberdeen 2.Mayıs
Gece 15 İlk Doğrudan Arena, Leeds 9 Mayıs
Gece 16 Utilita Arena, Sheffield 16 Mayıs
Playofflar O2, Londra 23. Mayıs

Premier Lig Dart, 7 Mart Perşembe günü Sky Sports'ta devam ediyor. Brighton Center, 23 Mayıs Perşembe günü Londra'daki O2 Arena'da oynanacak play-off'lara giden 17 haftalık eğlencenin bir sonraki durağı olacak. Sky Sports Darts'ı ŞİMDİ sözleşmesiz yayınlayın