HSBC Kadınlar Dünya Şampiyonası: Ayaka Furue, Singapur'daki final turuna iki vuruşla önde gidiyor | Golf Haberleri

Japon Ayaka Furue, Singapur'da düzenlenen LPGA Tour'un HSBC Kadınlar Dünya Şampiyonası'nda Cumartesi günü 68 yaş altı 4 puanla üç turdan sonra iki atışla liderliği ele geçirdi.

Turnedeki ilk yılında 2022'de Kadınlar İskoç Açık'ı kazanan 23 yaşındaki Furue, turnuvanın bitimine bir tur kala 10 yaşın altında.

Hannah Green, Cumartesi günü art arda 67'lik ikinci raundun ardından ikinci sırada yer alırken, ikinci tur liderleri Celine Boutier (72) ve Andrea Lee (67) Furue'nun üç atış gerisinde üçüncü sırada yer alıyor.

Resim:
Céline Boutier, Singapur'daki HSBC Kadınlar Dünya Şampiyonası'nın iki raundunun ardından lider oldu

Canlı LPGA Turu Golf

3 Mart Pazar, 03:30


İki kez savunmada şampiyon olan Jin Young Ko, günün en iyi turunu atarak liderlik sıralamasında yükseldi ve 66'lık skoruyla beşinci sırada yer aldı.

2023'te iki majör kazanan dünyanın 1 numarası Lilia Vu, Cumartesi günü 68 puan alarak, 66 oyuncunun yer aldığı açılış turunun ardından liderlik yapan Brooke Henderson (70) ve Sarah Schmelzel (71) ile aynı seviyedeydi. Kesintisiz turnuva.

Geçen hafta Tayland'da LPGA yarışını kazanan Patty Tavatanakit 73 şut çekti ve sekiz atış geride kaldı.

İkisi büyük olmak üzere 20 kariyer galibiyetine sahip olan Lydia Ko, 71 atış yaptı ve bu hafta ilk kez LPGA Tour'da oynayan Minjee Lee (72) ile bir berabere kaldı.

HSBC Kadınlar Dünya Şampiyonası'nın dördüncü ve son turunu Pazar günü saat 03:30'dan itibaren Sky Sports Golf'te canlı izleyin. ŞİMDİ Spor Ayı üyeliğiyle golf ve daha fazlasını yayınlayın – 12 ay boyunca ayda yalnızca 21 £. Hiçbir sözleşme herhangi bir zamanda iptal edilemez.

Sky Sports'u WhatsApp'tan edinin

Artık özel WhatsApp kanalımız aracılığıyla en son spor haberleri, analizler, ayrıntılı özellikler ve videolar hakkında haber ve uyarılar alabilirsiniz. Daha fazlasını burada öğrenin…