Love Island yıldızı Jacques O’Neill, Castleford Tigers ile Süper Lig’e geri döndü | Ragbi ligi haberleri

Castleford Tigers, kendisini 2023 sezonunun geri kalanında kulübünde gören Love Island yıldızı Jacques O’Neill ile anlaştı; O’Neill daha önce 2019’dan 2022’ye kadar takım için oynadı ve akademinin bir ürünü.

Son güncelleme: 20/04/23 16:31

Jacques O’Neill, Love Island’da performans sergilemek için 2022’de Castleford Tigers’tan ayrıldı.

Castleford Tigers, profesyonel ragbi ligine dönüşünde Love Island yıldızı Jacques O’Neill ile sözleşme imzaladığını duyurdu.
Ayrıca SEKABET sitesinde en iyi spor ve casino oyunlarını görebilirsiniz.

O’Neill, 2022’de realite TV şovunda yer almak için kulüpten ayrıldı, ancak o zamandan beri Süper Lig rekabetine geri dönme arzusunu dile getirdi ve eski kulübü, 2023 sezonunun sonuna kadar onunla sözleşme imzaladı.

Daha önce 2019-2022 yılları arasında kulüp için oynadı, 29 maça çıktı ve üç deneme yaptı. 2 Mayıs’tan itibaren takıma geri dönecek.

O’Neill, kulübe dönüşünde şunları söyledi: “Sevdiğim spora geri dönmek ve çocuklarla sahaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

Geçen yıl Love Island rantını hatırlatan Jon Wilkin, Süper Lig sezonu öncesinde eski Castleford oyuncusu ve Love Island adayı Jacques O'Neill ile karşı karşıya geldi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Geçen yıl Love Island rantını hatırlatan Jon Wilkin, Süper Lig sezonu öncesinde eski Castleford oyuncusu ve Love Island adayı Jacques O’Neill ile karşı karşıya geldi.
Geçen yıl Love Island rantını hatırlatan Jon Wilkin, Süper Lig sezonu öncesinde eski Castleford oyuncusu ve Love Island adayı Jacques O’Neill ile karşı karşıya geldi.

“Umarım yakın gelecekte rekabetçi rugby oynamaya geri dönerim çünkü Love Island’dan ayrıldığımdan beri bunu düşünüyorum.

“Her zaman tekrar ragbi oynamak istemişimdir; asla ona geri dönmek istemediğim olmadı. Çocukluğumdan beri onu sevdim.

“Kalabalık bir ormanda tekrar koşabilmek biraz çılgınca olacak. Başlamak için sabırsızlanıyorum!”

Jacques’in dönüşü sorulduğunda, yeni atanan teknik direktör Andy Last, Jacques’ın tekrar kadroya katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Last, “O, Love Island’da görünmeden önce biraz zaman geçirdiğim bir oyuncu,” dedi.

“O neşeli bir karakter ve ona karşı antrenman yapma ayrıcalığına sahip oldum. Çok agresif ve hızlı hareket ediyor.

“O kesinlikle bir oyuncu, eğer formdaysa ve sahadaysa oyunu etkileyebilir.

“Bir oyuncuda sevdiğim niteliklere sahip, bu yüzden Jacques’ın gemide olmasını dört gözle bekliyorum.”