Light & Wonder Inks'ten ABD için özel 1X2 ağ içeriği anlaşması

NASDAQ ve ASX'te listelendi Light & Wonder, Inc.. önemli bir açıklama yaptı Özel toplama sözleşmesi ile 1X2 ağı ikincisinin içeriğini döndürmesine yardımcı olmak için ABD halkı.

Anlaşma şartlarına göre 1X2 Network'ün oyunları ilk kez oyuncuların kullanımına sunulacak Michigan.

Anlaşma aynı zamanda Light & Wonder'ın birinci sınıf toplama platformundan yararlanırken 1X2 Network'ün dinamik ABD pazarına önemli bir girişine de işaret ediyor.

Yeni imzalanan anlaşma, Light & Wonder tarafından imzalanan benzer stüdyo anlaşmalarının uzun listesinin en sonuncusundan sadece bir tanesi ve bu anlaşmanın gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. lider platform ve dağıtım ağı hem de içerik sunmaya devam ettiği Amerika pazarında dinamik ve sürükleyici sektörün en büyük isimlerinden biri.

1X2 Network ABD'de kullanıma hazır

Çarpışma oyunları, slot oyunları, anında kazandıran oyunlar ve sanal sporlar gibi çok çeşitli içerikleriyle tanınan 1X2 Network, yakın gelecekte ABD oyun sahnesine girmeye hazırlanıyor.

İçeriği dört dahili stüdyosunun sıkı çalışmasının sonucudur. 1X2 oyun, Demir Köpek Stüdyosu, Potansiyel OyunVe Reklam Lunamı.

ABD pazarına girme kararı, başarılı bir Avrupa ittifakına dayanacak ve işbirliğinin gücünü ve potansiyelini gösterecek.

Kevin Reid, 1X2 Network'ün CEO'suiçerik genişletme kararı hakkında yorum yaptı ve Light & Wonder'ı özel toplama ortakları olarak görmekten duydukları heyecanı dile getirdi; bunun, kazançlı ilişkilerini genişletmelerine ve daha geniş dağıtım için güçlü platformlarını güçlendirmelerine yardımcı olması bekleniyor.

Reid çalışmalarının başlayacağını açıkladı Büyük Göl EyaletiDiğer eyaletlerde çalışmalar zaten tüm hızıyla devam ediyordu.

Light & Wonder Avrupa'da yenilenen bir başarı bekliyor

Ayrıca yeni münhasır toplama anlaşması hakkında da yorum yapıyoruz: Steve Mayes, Light & Wonder Dijital Ortaklıklar Direktörü1X2 Network'ün “oyuncular arasında son derece popüler olan sofistike, yenilikçi içerik üretme konusundaki” yirmi yılı kapsayan uzun geçmişine övgüde bulundu.

Mayes ayrıca 1×2 Network oyunlarını ABD'deki oyunculara sunmaya başlayabilmeyi “harika” olarak nitelendirdi ve bu oyuncuların “Avrupa pazarlarındaki oyuncular kadar anlayışlı” olması bekleniyor.

Light & Wonder, konumlar ve kanallar genelinde ikonik başlıkları bir araya getiren, oyunları sürükleyici bir eğlenceye dönüştüren ve oyuncuları “doyamayacakları karakterler ve hikayelerle” memnun eden içerik, donanım ve sistemler geliştirmeye odaklanıyor.

İçinde Ocakşirketi görevlendirdi Michael Marchetti yönetim kuruluna. Geçen Ekim, ReelPlay ve Light & Wonder tekliflerini dört yıllığına genişlettiklerini duyurdu Geçerli teklif.