Jacksonville polisi kumarhane soygunu davasında şüpheliyi tutukladı

Kumarhaneler genellikle yasa dışı faaliyetlerin hedefidir ve bunun temel nedeni, büyük miktarda parayla işlem yapmalarıdır. Çıkış yapmak. Ancak kumar sağlayıcılar boş durmuyor güvenlik çözümlerine çok yatırım yapınhile veya hile gibi sorunlu davranışları tespit etmeye yardımcı olan güvenlik görevlileri, video gözetimi, metal dedektörleri ve yapay zeka çözümleri dahil Oynamasına izin verilmeyen kişileri belirleyin. Fiziksel kumarhanelerin çabalarına rağmen suçlar meydana geliyor ve bunlar en yaygın biçimlerde meydana geliyor. Soygunlar.

Böyle bir vakada, bir adam az önce büyük bir meblağ kazanan başka bir kişiyi soymakla suçlandı ve durum da bu oldu olası cezai suçlamalarla karşı karşıya. Olay, geçen ay bir müşterinin en iyi bahis jacksonvilleJacksonville, Florida'da önde gelen bir oyun destinasyonu yaklaşık olarak kazandı 20.000$. Şanslı ziyaretçi oyun salonundan çıkmak üzereydi ve arabasına doğru yürürken bir soyguncu ona yaklaştı.

Tarafından duyurulduğu gibi Aksiyon Haberleri Jaxolayı anlatan bir polis raporuna atıfta bulunarak, Kurban silahlı soyguncunun saldırısına uğradı. Bestbet Jacksonville'de meydana gelen silahlı soyguna polis müdahale etti ve olay yerine geldi. Silahlı olduğu iddia edilen soyguncu, Mağdurunu başına silah dayayarak tehdit etti. Daha sonra fail yaklaşık 7.000 dolar nakit aldı maktulün taşıdığını ve olay yerinden kaçtığını söyledi.

Muhtemelen kolluk kuvvetleri tarafından tutuklandı

Olayı araştırdıktan sonra Jacksonville Şerif Ofisi Üzerinde SE harfleri bulunan 21 yaşındaki bir adam tutuklandı soyguna karıştığından şüpheleniliyor. Polis raporuna göre tanığın olduğu söyleniyor baskın mağdura yardım etmeye çalıştı. Bu tanık bir telefon buldum Gerekçesi ise soygunu yaptığından şüphelenilen 21 yaşındaki gence ait olduğu iddia edildi.

Polis şüphelinin olduğunu doğruladı Lise futbol resmi ana ekrandaydı Olay yerinde bulunan cihaz. Dale CarsonBir güvenlik uzmanı, 21 yaşındaki çocuğa yöneltilen suçlamaların ömür boyu hapisle cezalandırılabilecek bir suç içerdiğini açıkladı.

Bununla birlikte bilirkişi, şüphelinin yaşı göz önüne alındığında ona karşı dava açılmasının mümkün olduğunu kabul etti. Gençlik Suçluları Yasası. Bunun gerçekleşmesi ve şüphelinin suçlu bulunması ve cezaya çarptırılması durumunda, yetişkin olarak yargılanmasına göre daha hafif bir ceza alabilir.

Kolluk kuvvetlerinin davayı kırıp kıramayacağı belli değilSoygunda kullanılan silahı anlayın. Polis raporu eylemin her iki tarafa da zarar verdiğini göstermez.