Hacksaw Gaming Romanya’da MaxBet ile Başlıyor

Demir testeresi oyunulider bir çevrimiçi kumarhane içeriği sağlayıcısı, ile yeni bir ortaklık duyurdu MaxBet Romanya. Anlaşmanın bir parçası olarak eski şirket, operatörün platformuna içerik besleyecek.

Duyuruya göre, MaxBet Romanya ve oyuncularına bir dizi Hacksaw Gaming içeriği sunulacak. Bunlar, özellikle Wanted Dead or a Wild, Dork Unit ve Hand of Anubis gibi popüler slot oyunlarını içerir.

Bu, sağlayıcının Romanya’daki varlığını genişletmesine ve oyunlarına daha fazla yerel oyuncu çekmesine olanak tanır. Hareket, şirketin yüzlerce kumarhane markasıyla yaptığı anlaşmalar sayesinde 20’den fazla düzenlenmiş pazara genişlediğini gören şirketin genel büyüme stratejisiyle aynı çizgide. Şirket, 2019’da ilk kazı kazan kartını piyasaya sürmesinden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetti.

Demir testeresi Romanya’da genişlemekten heyecan duyuyor

Gabrielle YıldızıHacksaw Gaming’in Ticaretten Sorumlu Başkanı, yeni anlaşma hakkında yorum yaptı ve bunu “ileriye doğru bir adım daha” olarak nitelendirdi. Star’a göre, MaxBet ile ortaklık, Hacksaw düzenlenmiş pazarlarda genişleme arayışına devam ederken, şirketin Romanya’daki itibarını artıracak.

Star, Hacksaw Gaming’in Romanya’da büyük ilgi gördüğü sonucuna vardı ve şirketin ürünlerini büyük bir yerel şirketle piyasaya sürmekten heyecan duyduğunu sözlerine ekledi.

Rumen oyuncular, kapsamlı oyun portföyümüze ilgilerini şimdiden gösterdiler ve lider bir MaxBet oyuncusuyla yaptığımız bu anlaşma sayesinde daha da geniş bir kitleye ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gabrielle Star, CCO, Demir Testeresi Oyun

Bu arada, Alexandru Ghiurcau, MaxBet Romanya Pazarlama Müdürü, Hacksaw Gaming’in içeriğini şirketinin portföyüne kattı. Yeni oyunların MaxBet müşterilerine ekstra eğlence getireceğini söyledi.

MaxBet.ro oyuncularına farklı bir deneyim düzeyi sunmak amacıyla, Hacksaw slotları 7/24 benzersiz bir deneyim sunuyor. Ve bu ortaklıkta gelecek daha çok şey var.

Alexandru Ghiurcau, Pazarlama Müdürü, MaxBet Romanya

Hacksaw Gaming, lider bir tam hizmet iGaming şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmaya devam ediyor ve EGR B2B Ödüllerinde Slot Tedarikçisi Yükselen Yıldız olarak kabul edildi. Bu ödül, şirketin SlotCatalog sponsorluğunda 2023 CasinoBeats Yılın En İyi Oyun Stüdyosu – Medium ödülünü kazanmasından birkaç hafta sonra gelir.

Sağlayıcı geçen ay ittifak kurdu BetMGM Ontario ile şirket, küresel erişimini daha da genişletiyor. Bu, tedarikçiden bir ay sonra geldi. bir B2B lisansı aldı İsveç Oyun Otoritesi tarafından.

Şirket ayrıca bu yılın başlarında İtalya’da genişledi Sisal ile bir ortaklık anlaşması yoluyla.