Betsson, Boca Juniors’ın forma sponsoru oldu

Çevrimiçi kumar endüstrisinde hızla büyüyen operatörlere yatırım yapan ve yöneten lider holding şirketi, Betsson ABduyurarak Latin Amerika ayak izini genişletti. yeni sponsorluk anlaşması. Firma formanın ön kısmında ana sponsor olduğunu açıkladı. Boca gençlerimerkezi La Boca, Buenos Aires, Arjantin’de bulunan popüler bir spor kulübü.

Yeni sponsorluk anlaşmasının detayları, efsanevi futbolcuyla Pazar günü yapılan bir bonservis maçında ortaya çıktı. Juan Roman Riquelme “Para Toda La Vida” olarak adlandırılan, SBC Haberleri ortaya çıkarır. Katıldığı oyun Lionel MessiLa Bombonera Stadı’nda oynandı.

Ünlü futbolcuların yanı sıra Betsson CEO’su, Jesper Svensson, etkinliğe de katıldı. Para Toda La Vida’nın yorumunu yaptı. Oyun, futbol taraftarları ve Boca Juniors’ın büyüyen hayran kitlesi arasında ünlüdür.. Futbol ve spor hakkında konuşan CEO şunları ekledi: “Spor ve özellikle futbol, ​​Betsson’un DNA’sında var; Bu yüzden Arjantin’de en çok unvana ve popülariteye sahip bu kadar önemli ve önemli bir kulüpte dışlanamayız.”

Bu, tüm Boca Juniors taraftarlarının ve futbol severlerin kalbinde yer edecek tarihi bir maç.

Betsson CEO’su Jesper Svensson

Yeni sponsorluk anlaşması Betsson’a bir ivme daha kazandırıyor Arjantin’de büyüyen varlık. Aynı zamanda, yakın zamanda benzer sponsorluk anlaşmaları imzalamış olan şirketin Latin Amerika bölgesindeki genişlemesini de desteklemektedir.

Bu tür sponsorluk anlaşmalarının mali detayları kamuya açıklanmasa da Boca Juniors sponsorluğunda durum böyledir. yaklaşık 7,5 milyon dolar olarak tahmin ediliyor. Yeni anlaşma sayesinde, Betsson logosunu takımın maç günü formasının önüne yerleştirecek.

Raporlara göre, işbirliği gelecek yıl bir buçuk. Betsson ile yapılan sponsorluk anlaşması, Boca Juniors için önemli bir başarıyı temsil ediyor çünkü takımın geçen yıl Temmuz ayından bu yana forma önü sponsoru yok ve şimdi Betsson’da güçlü bir ortak buldu.