FIA, Mercedes takım patronu Toto Wolff ve eşi Susie’nin davranışlarına ilişkin soruşturmasını kapatıyor

Son güncelleme: 12.07.23 17:47

Mercedes takım patronu Toto Wolff (solda), F1 Akademisi genel müdürü eşi Susie Wolff ile birlikte

FIA, gizli bilgileri paylaşmadıklarına karar verdikten sonra Mercedes takım patronu Toto Wolff ve eşi Susie’nin davranışlarını soruşturmayı durdurdu.

Susie, tamamı kadınlardan oluşan F1 akademisinin başkanı ve Business F1 dergisi, takım patronlarının Wolff’ların kendi işverenleriyle ilgili ayrıntıları tartıştığı yönünde endişelerini dile getirdiğini iddia etmişti.

FIA açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Formula 1 Yönetiminin F1 Davranış Kuralları ve F1 Çıkar Çatışmaları Politikasının incelenmesi ve olası çatışmaları azaltmak için uygun önlemlerin mevcut olduğunun teyit edilmesinin ardından FIA, “FOM’un uyumluluk yönetimi sisteminin” gizli bilgilerin izinsiz ifşa edilmesini önleyecek kadar sağlamdır.

“FIA, herhangi bir kişiye karşı etik veya disiplin soruşturmalarıyla ilgili devam eden bir soruşturmanın olmadığını doğrulayabilir. Bir düzenleyici olarak FIA’nın küresel motor sporlarının bütünlüğünü koruma görevi vardır. FIA dürüstlük ve adalete olan bağlılığını bir kez daha teyit ediyor.”

Devam etmek….

Bu bir son dakika haberidir ve güncellenecektir. Daha fazla ayrıntı kısa süre içinde açıklanacak. En son güncellemeleri almak için lütfen bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri anında sunar. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve önemli anları alın.

Sky Sports, son dakika spor haber başlıkları ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınlarını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, puanları ve daha fazlasını alın.

Herkes için skysports.com’u veya Sky Sports uygulamasını ziyaret edin En son spor haber başlıkları. Alabilirsin Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler En sevdiğiniz spor dallarından en son haberler için ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.