EPIC Risk Management, WHYSUP ile ortaklığını yeniliyor

EPIC risk yönetimi zihinsel sağlık uzmanıyla ortaklığını yeniledi NEDEN bir yıl daha. İki şirket arasındaki ittifak şu anda beşinci yılında ve kumarla ilgili zararlar ve zihinsel sağlık konusunda etkili eğitim programları sağlamaya devam edecek.

Yenileme, her iki tarafın programlarının etkinliğini vurgulayan olumlu geri bildirimlerin ardından geldi 2022/23 akademik yılı. İncelemeler, EPIC ve WHYSUP’ın ortaokul öğrencileri arasında önemli düzeyde bir farkındalık yaratmayı başardığını gösteriyor Büyük Britanya.

Genel olarak iki şirket teslim etti 221 oturum üstünde 158 devlet ve özel okululaşmak için 28.734 öğrenci. Program sonrası anketler öğrencilerin %88’inin kumarın neden olabileceği zarar konusunda anlayış geliştirdiğini göstermektedir. Öğrencilerin %93’ü ya daha az oynayacaklarını ya da oynamayı bırakacaklarını söyledi.

EPIC ve WHYSUP’un girişimi yalnızca etkili olmakla kalmadı, aynı zamanda okul personelinin ezici bir çoğunluğu tarafından yüksek kalite ve yaşa uygun olduğu gerekçesiyle övüldü. Öğretmen geri bildirimleri ayrıca programa oyun ve kumar arasındaki bağlantıları gösterdiği için övgüde bulundu. Öğretmenler bunun öğrencilerin hobilerinin onları kumara nasıl yönlendirebileceğini görmelerine yardımcı olacağına inanıyor.

EPIC ve WHYSUP, öğrencileri kumarın zararları konusunda eğitmeye devam edecek

Simon WoottonEPIC Risk Management’ın yakın zamanda atanan program koordinatörü, geri bildirimlerden memnun olduğunu ve bunun EPIC ve WHYSUP girişimlerinin etkililiğinin altını çizdiğini söyledi. Wootton, ekibinin her yıl programı geliştirmeye çalıştığını, bu nedenle ekibinin her yıl farkındalık konusunda gelişmeler görmeye devam ettiğini söyledi.

Bir öğretmen bize bunun “dışarıdan gelen bir ziyaretçiye verdiğimiz en olumlu tepkilerden biri” olduğunu yazarken, bir diğeri ders bittikten iki saat sonra öğrencilerinin hâlâ dersten aldıklarını tartıştıklarını söyledi. .

Simon Wootton, Program Koordinatörü, EPIC Risk Yönetimi

Wootton, ekibinin WHYSUP ile ortaklığını sürdürmekten ve lise öğrencilerini kumarın tehlikeleri konusunda eğitmek için yaşanmış bir deneyim modeli kullanmaktan memnuniyet duyduğunu ekledi.

WHYSUP’un kurucusu, Mark MurrayWootton’un duygularını yineledi ve ekibinin 12 ay daha EPIC Risk Management ile çalışma fırsatından aynı derecede mutlu olduğunu söyledi.

Paul Buck’la ilk tanıştığımızda [EPIC Risk Management’s CEO] 2019 yılında diğer şeylerin yanı sıra gençleri eğitme tutkusunu da paylaştı. Dört yıllık ortaklığımızın bu alanda gerçekten fark yarattığına inanıyoruz.

WHYSUP’ın kurucusu Mark Murray

Murray, EPIC ve WHYSUP’un hedefinin değişmediği sonucuna vardı ve iki şirketin gençlere mükemmel kumar eğitimi programları sağlamaya devam edeceğine söz verdi.