Digitain, Edmond Ghulyan’ı Strateji Direktörü olarak atadı

Dijital Spor bahisleri yazılımı, iGaming platformu, anahtar teslimi ve API çözümleri sağlayıcısı, liderlik ekibini yeni bir promosyonla güçlendirdi. Şirketin duyurduğu gibi, Edmond Ghulyan rütbeleri yükseltecek ve şimdi onun yenisi olarak hizmet edecek Grubun Baş Strateji Sorumlusu Ve Centrivo Ürün Çözümleri Başkanı.

Bu yeni pozisyonda Ghulyan, Digitain’in ünlü ve GLI sertifikalı iGaming platformunun geliştirilmesine liderlik edecek. Ayrıca çalışan, şirketin Centrivo ürün paketinden ve Digitain’in genel stratejisinden de sorumlu olacak.

Ghulyan uzun süredir Digitain çalışanı ve şirkette altı yıllık deneyime sahip. Yeni görevinden önce tedarikçinin Müşteri Hizmetleri Müdürü ve Centrivo platformunun başkanı olarak görev yaptı.

Digitain bu yılın başında da oradaydı deneyimli Margarita Cruz eşliğinde şirketin yeni kıdemli satış direktörü rolünü üstlendi.

Ghulyan Digitain’in büyümesini desteklemeyi sabırsızlıkla bekliyor

Ghulyan, terfisi nedeniyle Digitain Group’un kurucusu tarafından takdir edildi. Vardges Vardanyan. Dedi ki:

Edmond neredeyse altı yıldır üst düzey yönetim ve liderlik ekibimizin önemli bir parçası. Kendisi önden liderlik etmiştir ve mevcut ve gelecekteki ortaklarımıza gelişmiş teknik çözümler sunma konusunda ekibine parlak bir örnek teşkil etmektedir.

Vardges Vardanyan, Digitain Kurucusu

Vardanyan, Digitain’in 2023’te birçok bölgede güçlü bir büyüme yaşadığını da sözlerine ekledi. Kendisi, Strateji Direktörü ve Centrivo Ürün Çözümleri başkanı Ghulyan’ın 2024 yılında bu büyümeyi desteklemeye devam edeceğinden emin.

Yeni pozisyonu hakkında yorum yapan Ghulyan, Digitain’in büyümesine yardımcı olmayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Terfi edilen çalışan, bu “yeni ve daha geniş rol” konusundaki heyecanını dile getirdi ve Centrivo Ürün Çözümleri’nin güçlü temelleri üzerine inşa etme sözü verdi. Ghulyan, bunun firmanın ortaklarının “işlerinin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamasına” olanak sağlayacağını ekledi.

Bir şirket ve ekip olarak, her pazar için sağlam, ölçeklenebilir ve son derece uyumlu teknoloji ve ürün çözümleri sunmaya devam etmek için iyi bir konumdayız ve ortaklarımızın birden fazla pazarda rekabetçi, benzersiz ve yüksek düzeyde otomasyona sahip bir marka oluşturmaya odaklanabilmesini sağlıyoruz.

Edmond Ghulyan, Grup Strateji Direktörü ve Centrivo Ürün Çözümleri Başkanı, Digitain

Ghulyan, Digitain’in geleceğe yönelik iddialı planları olduğunu söyledi. Yolculuğunu kendisiyle paylaştığı için şirkete ve Digitain’de geçirdiği süre boyunca kendisine destek veren Vardanyan’a teşekkür etti.

Bu yılın başlarında Digitain BETER ile işbirliği yaptıe-spor ürünlerini geliştirerek