Brian Blake, DEI’nin yeni Başkan Yardımcısı olarak IGT’nin liderliğini güçlendiriyor

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılıktan (DEI) sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Blake, NHL ile geçmişteki başarılarının üzerine inşa edecek. Çalışan öğrenme programları, organizasyonun birleşmesine ve üst düzey liderlik ekibi içinde bile faydalı davranış değişiklikleri başlatmasına yardımcı oldu. Blake, yüksek profilli ortaklıklar yoluyla genişlemesini sürdüren şirket için çok önemli bir zamanda IGT’ye katılıyor.

Blake’in özgeçmişi onu pozisyon için mükemmel kılıyor

DEI’nin yeni IGT Başkan Yardımcısı, kariyerine JP Morgan Chase’te kariyer yönetimi danışmanı olarak başladı. Şirkette geçirdiği on yıl, gelecekteki kariyer gelişimi için sağlam bir temel oluşturdu ve öğrenme ve koçluk becerilerini geliştirdi. Blake, bu deneyimi birden çok sektörde hizmet sunan kendi eğitim ve koçluk işini Achieve Peak Performance’ı kurmak için kullandı.

2013 ile 2019 yılları arasında Blake, birçok yüksek profilli kuruluşta üst düzey liderlik pozisyonlarında bulundu, İK yetenekleri geliştirdi, kurumsal dönüşüme öncülük etti ve kültürel strateji geliştirmeyi güçlendirdi. NHL’deki en son işi, kariyerinde çok önemli bir adımdı ve tüm birikmiş bilgisini NHL kulüplerine işe alım, kültür ve çeşitlilik odaklı büyüme stratejileri konusunda tavsiyelerde bulunmak için kullanmasına izin verdi.

Geliştirici ABD’de parlamaya devam ediyor

IGT, Blake’i yönetim ekibine katıldığı için tebrik etti ve şirket merdivenine dahil olma konusundaki öğretim deneyimini övdü. DEI’nin yeni Başkan Yardımcısı, şirketin profesyonel gelişimini önemli ölçüde geliştirmeli ve fikir birliği ve anlayış yaratarak şirketin hedeflerini yönlendirmelidir. Yönetim ekibine bu kadar deneyimli bir profesyonelin eklenmesi, geliştiricinin ilericiliğe olan bağlılığını yansıtır.

IGT, farklı bir saygı ve kapsayıcılık kültürünü teşvik etmeye kendini adamıştır. Brian’ın sağlam temellerimiz ve başarılarımız üzerine inşa etmeye devam edeceğinden hiç şüphemiz yok…

IGT’nin resmi açıklaması

Blake, IGT’ye akıcı ve dinamik bir zamanda geliyor. Şirket kayıtları istikrarlı Finansal Sonuçlar 2022, gelirinde yıldan yıla %3 artışla 4,2 milyar dolara ulaştı. Piyango çözümleri sağlayıcısı, gelecekteki büyümeyi desteklerken iyi bir nakit akışı sağladı. IGT’nin ivmesi, birkaç yeni dönüm noktası anlaşması sayesinde 2023’te güçlü kaldı.

Şirket, Kuzey Amerika’da önemli ilerlemeler kaydetti. A BetSkybox ile Anlaşma IGT’nin Ohio’daki ayak izini genişletmesini sağladı ve self-servis kiosklarını eyaletteki restoran ve barlara dağıtarak onlara perakende spor bahisleri sağladı. Anlaşma, gelecekteki işbirliklerinin ve ek genişleme fırsatlarının yolunu açtı.

IGT, ödüllü içeriğini aşağıdakiler gibi diğer sektör liderleriyle paylaşarak büyümenin yeni yollarını keşfetmeye devam etti: Yakut Yedi Stüdyoları Ve BetMGM. ABD’de geliştiricinin etkisi arttıkça, iç uyum ve birliği korumak daha da önemli hale geliyor. Blake gibi bir profesyoneli işe almak, IGT’nin galibiyet serisini sürdürmek için devam eden hırsının doğal bir ilerlemesidir.