Cat Zingano – Leah McCourt Bellator 293 oran, zaman ve tahmin

Kedi Zingano 1 numaralı dövüşçü Bellator MMA Kadınlar Tüy Sıklet Sıralamasıüç koltuk yukarıda oturur Leah McCourt. Bununla birlikte, Bellator 293 ortak ana etkinliğinin galibi, şu anda Cris Cyborg’un elinde olan şampiyonluk için bir şans elde edecek.

Cat Zingano ve Leah McCourt arasındaki oranlar

yaymak fırsatlar
Kedi Zingano -400
Leah McCourt +300

*28 Mart 2023 Salı günü BetOnline’dan alınan oranlar.

Ne zaman, nerede ve nasıl izlenir?

  • Konum: Temecula, California’daki Pechanga Resort and Casino
  • Tarih: 31 Mart 2023 Cuma
  • Zaman: ~10:00 pm ET
  • nasıl izlenir: Gösteri zamanı

Cat Zingano dördüncü Bellator MMA galibiyetini hedefliyor

Cat Zingano, profesyonel kariyerinde 13-4 ve dört mağlubiyet de UFC günlerinde meydana geldi. Ayrıca, tüm bu yenilgiler sporun gerçek efsanelerinin başına geldi.

İlk mağlubiyeti UFC şampiyonluk maçında Ronda Rousey’e oldu. Rowdey, sadece 14 saniye sonra pes ederek onu yendi, ki bu kötü görünüyor. Ancak, Zingano’nun o sırada hayatında kötü bir dönemden geçtiğini ve kocasının sadece bir yıl önce intihar ettiğini unutmayın. Konusu açılmışken, kocasının ölümünden sadece beş ay sonra TKO tarafından Amanda Nunes’u yok etti.

Zingano yolda bir mağlubiyet daha yaşadı – Megan Anderson, 2018’de 1. Turda onu TKO ile yendi, ancak Zingano gözünü yaraladıktan sonra geldi. Kalan iki yenilgi, Juliana Pena (oybirliğiyle) ve Katlen Vieira’ya (bölünmüş) karşı kararla gerçekleşti.

Anderson’a kaybetmek, onun son UFC dövüşüydü. Neredeyse iki yıl sonra Bellator MMA çıkışını yaptı. Kolay bir eşleşmeydi (Gabby Holloway), ancak iki zorlu rakibi (Olivia Parker ve Pam Sorenson) yenmeye devam etti. Yine de bu Cuma, Bellator MMA’ya katıldığından beri en zorlu mücadelesi.

Leah McCourt bir sonraki büyük tüy sıklet düşünürü olabilir

Leah McCourt sadece 30 yaşında ama şimdiden oldukça etkileyici bir MMA portföyüne sahip. 2017’de profesyonel olduğundan beri 7-2 yaşında. Ondan önce judo ve Brezilya jiu-jitsu’da yarıştı ve uluslararası düzeyde altın madalyalar kazandı.

Bunu bilerek, onun deneyimli bir güreşçi ve kıskaççı olması şaşırtıcı gelmemeli. Ayrıca çok hızlı hareket eder ve rakiplerinin çok fazla yumruk atmasına izin vermez. Ancak işin aslı şu ki, Zingano kadar iyi bir forvete karşı hiç mücadele etmemiş. Bununla birlikte, Zingano’nun gücüyle başa çıkma yeteneği konusunda büyük bir soru işareti var.

Cat Zingano – Leah McCourt Tahmini

Cat Zingano bu yaz 41 yaşına giriyor, yani bir unvan (ve bununla birlikte gelen para) kazanmak için fazla zamanı kalmadı. Ancak Cuma günü Leah McCourt’u yenerse, birkaç ay içinde Cris Cyborg’dan şampiyonluk kemerini alma şansı neredeyse kesin olacak.

Bu, Zingano’nun Bellator 293’te all-in’e geçmesi için yeterli motivasyon gibi görünüyor. Bu hafta sonu son yılların en iyi dövüşünü yapacağını ve hatta 1. Raunt’ta rakibini yere serip yumruklayabileceğini düşünüyoruz.

Seçmek: Cat Zingano 1. Rauntta KO/TKO ile kazandı