Better Collective, Skycon Limited ile dijital görüntülü reklamcılık çalışmalarını hızlandırıyor

Skycon Sınırlı Better Collective çatısı altına getirilerek, yerleşik medya şirketine pazarlama stratejilerini yönlendirme söz konusu olduğunda “izleyici merkezli” bir yaklaşım benimsemesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi yenilikçi çözüm sağlıyor.

Skycon, Better Collective’in mevcut olanlarıyla iyi gidecek ücretli medya Bölümün hitap edilebilir pazarını önemli ölçüde genişletmesine ve grubun operasyonlarında değer yaratmaya ve yönlendirmeye devam etmesine yardımcı olacak yaklaşım.

Better Collective’in yeni satın alımının şirketin işiyle ölçeklenmesi amaçlanıyor

Yeni şirket, Better Collective’in ücretli medya faaliyetlerine tamamen entegre olacak ve bu da şirket için önemli sonuçlara yol açacaktır. Spor medyası tarafından zaten tanımlanmış ve özetlenmiş birçok çapraz satış sinerjisi vardır. yeni başlayanlar için, Daha iyi kolektif Skycon’un temel teklifini alacak ve dünya çapında birden fazla spor kitabıyla genişletecek.

Better Collective, kalan pazarlara odaklanarak özellikle Skycon’un erişimini genişletmeye odaklanacak Amerika Birleşik Devletleri. Skycon bundan yararlanmaya devam edecek AdTech platformu Better Collective’in şu anda geliştirme aşamasında olduğu. Bu arada, Better Collective geleceği yönlendirecek yeni para yatıran müşteriler (NDC), öncelikle NDC’lere daha da fazla değer katan en iyi küresel spor bahis anlaşmaları arasındadır.

İşlem iki dilime dayalıdır – biri nakit olarak peşin olarak sunulan 25 milyon sterlin (31 milyon dolar) ve diğeri, kazanca dayalı olarak 20 milyon sterlin (24 milyon dolar) nakit ödemedir. Bu vesileyle yorum yapan Better Collective CEO’su ve Kurucu Ortağı jesper sogaard bu işbirliğini hayata geçirme fırsatını memnuniyetle karşıladı:

Mevcut önemli boyutuna ulaşmak için Ücretli Medya işimizin büyümesine büyük yatırım yaparken, aynı zamanda geliri yinelenen gelir paylaşım sözleşmelerine kaydırmaya da yatırım yaptık.

Better Collective’in CEO’su ve kurucu ortağı jesper sogaard

Skycon’u, şirketin gelecekteki gelişimi için “son derece sinerjik” bir şirket olarak selamladı. Søgaard’a göre şirketin, yeni satın alımın nasıl ölçeklendirilebileceği ve iş ortaklarına ve daha fazla değer yaratacak operasyonlara nasıl uygulanabileceği konusunda zaten bir fikri var.