Adam Azim, Enock Poulsen'i Avrupa Şampiyonası mücadelesi konusunda uyardı: “Onu yere sereceğim ve cezalandıracağım” | Boks Haberleri

Avrupa süper hafif sıklet şampiyonu Adam Azim, önümüzdeki aylarda Slough'da kendi sahasında bir dövüş yapmayı hedeflediği için Enock Poulsen'in kendisine rakip olamayacağına söz verdi.

Azim, daha önce Avrupa şampiyonluğunu elinde bulunduran yenilmez Poulsen ile karşı karşıya gelirken, Slough dövüşçüsü Joshua Buatsi – Dan Azeez canlı kartında ilk şampiyonluk savunmasına devam ediyor Gökyüzü sporları.

21 yaşındaki yetenekli oyuncu, geçen Kasım ayında Frank Petitjean'ı durdurduktan sonra kemeri aldı ve Poulsen'e karşı mücadeleye de aynı derecede güveniyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adam Azim, son kafa kafaya mücadelelerinde Enock Poulsen'in tüylerini diken diken etti ve onun dövüşü vücut vuruşuyla bitireceğini öngördü

Azim, “Ona saygı duyuyorum ama bu oyunda seviyeler var, bu yüzden cumartesi günü ona seviyelerin ne olduğunu göstereceğim” dedi. Gökyüzü sporları.

“Boks konusunda iyi bir temel bilgisi var ama onun bazı dövüşlerini gördüm ve yumruklarını çenesi havada atıyor.”

“Bu çok tehlikeli. Açığa çıkacak.”

“Geri döndüğünde ellerini de bırakıyor. Yani, umarım onu ​​kırarım, turlar boyunca cezalandırırım ve sonra onu durdururum.”

Azim, yedisi nakavt olmak üzere profesyonel dövüşlerinin onunu da kazanarak hâlâ yenilmedi. Ancak gücüne güvenmesi gerektiğine inanmıyor ve Poulsen'in Cumartesi günü kendisini yenebilecek becerilere sahip olduğunu düşünmüyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adam Azim, Enock Poulsen'in Danimarkalı dövüşçü için fazla yetenekli olduğunu ve şampiyonluk unvanını elinden almayacağını söyledi

“Petitjean'ın bile becerileri vardı, [Aram] “Fanyan'ın büyük bir yeteneği vardı ama ben bu insanların hepsinden üstün bir seviyede olduğumu, Enock Poulsen'in üzerinde bir seviyede olduğumu hissediyorum ve bu ifade cumartesi gecesi kanıtlanacak” dedi.

“Benim için hızı kaldırabileceğini düşünmüyorum, gücü kaldırabileceğini düşünmüyorum ama bir dövüşçü olarak ona saygı duyuyorum ama o hiçbir zaman benim gibi biriyle dövüşmedi. Dediğim gibi: Bütün rakiplere karşı henüz kimse benimle dövüşmedi.

“Çok defansif bir dövüşçü. Onu gördüm, iyi atakları var. İyi bir bir-iki skoru elde ettim. Ama onun çok kolay bir dövüşçü olduğunu düşünüyorum. Ben çok yönlüyüm, her şeyi yapabilirim.”

Cumartesi günkü kavganın ardından Azim, yılın ilerleyen dönemlerinde yeniden kavga etmeden önce Mart ayında Ramazan için düşünüp oruç tutmayı planlıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adam Azim şu ana kadar kariyerinde acımasız nakavtlar yaptı

“Muhtemelen biraz ara vereceğim. Zaten birkaç ay içinde iki kavga yaşadım. Ancak mart ayında oruç tutuyorum, bu nedenle Lent döneminde kavga etmeyeceğim” dedi.

“Dinimde orucun avantajı, mutlaka zihni tazelemesidir. Kesinlikle vücudun rahatlamasına yardımcı oluyor ve bu bir ay demek oluyor.” [devoted to] Dünyanın her yerinde yardıma muhtaç insanlar mücadele ediyor.”

Azim, Slough'da büyüdü ve bu yılın sonlarında eve dönüş mücadelesi için geri dönmek istiyor ancak aklında hiçbir rakibi olmadığını ve Cumartesi günkü mücadeleye odaklanacağını söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Adam Azim, Poulsen için çok fazla olacağını tahmin ediyor

“Bu Slough için, benim için, ailem ve tüm destekçiler için özel bir an olurdu, bu yüzden iyi olurdu” dedi.

“Ama umarım işi Cumartesi gecesi halledeceğim. Ve sonra umarım Slough dövüşü için fikirler aramaya başlayabiliriz.”

Azim'in bu cumartesi Joshua Buatsi'nin önünde Dan Azeez'e karşı Poulsen'i canlı izlemesini izleyin Gökyüzü Sporları Arenası akşam 7'den itibaren ve Gökyüzü Sporları Ana Etkinliği 20.30'dan itibaren

Sky Sports'u WhatsApp'tan edinin!

Gökyüzü Sporları WhatsApp kanalı

Artık özel WhatsApp kanalımızdan en son spor haberleri, analizler, ayrıntılı özellikler ve videolar hakkında haber ve uyarılar alabilirsiniz!

Daha fazlasını burada öğrenin…