Table Trac, genişleme hızlanırken Jeff Baldi’yi işe aldı

Bir parçası olarak Tablo İzleri Şirketin getirdiği büyüme Jeff Baldy ticari strateji için Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak. Yeni görevinde, özellikle 2022’de sonuçları iyileştirmeye odaklanarak şirketin satış ve pazarlama stratejilerini yönetmek ve yürütmekle görevlendirilecek.

Table Trac’in genişleme hedeflerini desteklemek için tecrübeli emektar

Table Trac, iş ortağı kumarhanelerinin ve mülklerinin, müşteri taleplerine verimli bir şekilde yanıt verebilmeleri ve genel olarak kullanıcı deneyimini iyileştirebilmeleri için kumarhane operasyonlarını otomatikleştirmelerine ve izlemelerine yardımcı olur.

Baldi, adamın kendisinin yanında getirdiği, şirketin uzman ekibine önemli bir katkı sağlıyor. 27 yıl kumarhane işletme ve üretiminde geniş deneyime sahiptir. Çok sayıda prestijli yayın tarafından tanınan, bu endüstrilerin her ikisinde de defalarca başarılı iş ekiplerine liderlik etti. Baldi randevusu hakkında şunları söyledi:

Böylesine büyük bir ekibe katılmaktan heyecan ve onur duyuyorum. Liderliğimizin yarattığı miras ve kültür, 280’den fazla kurulu kumarhanemizde yansıtılmaktadır.

Jeff Baldi, Ticari Strateji Kıdemli Başkan Yardımcısı, Table Trac

Atanması, Table Trac Inc. Başkanı tarafından benzer bir iyi niyetle karşılandı. Çad Hoehne şirketin genişleme planlarına liderlik edecek adamı seçmenin Table Trac’in verebileceği en iyi kararlardan biri olduğunu söyledi. Markanın ürünleriyle ilgili farkındalığı artırma taahhüdünü ve aynı zamanda piyasaya sürdüğü ürünlerin tam olarak iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu ürünler olmasını sağlama taahhüdünü açıkça göstermektedir.

Baldi, yaklaşık otuz yıllık kariyeri boyunca diğer birçok önemli atamanın yanı sıra IC Intelligence’ın CEO’su olarak görev yaptı ve aynı zamanda Engaged Nation’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Bu arada, Table Trac varlığını genişletti.

Şirket oyun yönetim sistemleri kurmuştur. Mississippi yakın zamanda duyurulan bir ortaklıkta, şirketin faaliyet gösterebileceği ve faaliyet gösterebileceği toplam eyalet sayısını altıya çıkarıyor.

Table Trac ayrıca bireysel kumarhaneler ve markalarla çalışmaya devam etmiştir. Golden Buffalo Kumarhanesi ve Moteli Aşağı Brule, Güney Dakota’da, diğer mülklerle birlikte.