Stakelogic canlı artan jackpot oyununu başlattı

Çevrimiçi oyun endüstrisinin köklü bir içerik sağlayıcısı olan Stakelogic, büyüyen oyuncu topluluğuna olağanüstü bir oyun deneyimi sunmaya devam etmek için Progressive Live Jackpot'u başlattı. Lansman, önceki Spin to Win jackpot sürümünün büyük başarısını takip ediyor ve Stakelogic'in olağanüstü oyun içeriği ve bağımlılık yapıcı oyun deneyimi sunan birinci sınıf bir sağlayıcı olarak itibarını pekiştiriyor.

Canlı Krupiye Stüdyosu özelliği

Sağlayıcı Canlı artan ikramiye Oyunun yenilikçi özellikleri ve bağımlılık yaratan oynanışıyla etkileyicidir. Oyuncular birine davet edilir Canlı Krupiye Stüdyosu Kendinizi çarkın merkezde olduğu tipik bir kumarhane deneyimine kaptırmak için. Nakit ödül bölümlerine sahip çark, oyunculara her dönüşte çok fazla eğlence sunmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, oyuncu ikinci tekerleğe geçtiğinde heyecanı anında artırmak için jackpot segmenti herhangi bir zamanda tetiklenebilir.

Büyük nakit potansiyeli

İkinci çarkta oyuncular buna alışır küçük, büyükVe Büyük ikramiye Tekerleğin bölümleri bunu yapma potansiyeliyle parlıyordu Harika ödüller verin Nakit ödüller. Yenilikçi oyun tasarımı, büyük ikramiye kazançları için artırılmış potansiyel sunar. Bu nedenle, yalnızca oyun deneyimini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayat değiştiren potansiyel oyunun heyecanını mutlu bir çabaya dönüştürüyor.

Crazy Bulldog slotuyla tanışın

STAKELOGIC_LAUNCHES_SECOND_LIVE_JACKPOT_PROGRESSIVE_LIVE_JACKPOTStakelogic heyecan verici şeyler yayınlayacak Canlı artan ikramiye gelecek olanla Çılgın buldok klasik slot. Başlangıç ​​genel olarak aşağıdaki gibidir 40 oyun yakın gelecekte sağlayıcının müşteri memnuniyetine olan bağlılığının kapsamı hakkında rapor verilecek.

Stakelogic oyun endüstrisinde standartları belirlemek ve itibarı güçlendirmek için son teknoloji özellikler ve çözümler portföyünü genişletmeye devam ediyor. Stüdyonun birleşimi geleneksel oyun Ve yenilikçi özellikler Stakeholder'ı en iyi içerik sağlayıcısı yapar benzersiz özellikler Ve ödüllendirici deneyim. Bu yüzden oyuncular Çılgın buldok Slot bunun farkında olmalı büyük ikramiye kazanmak Potansiyel hemen köşede bekliyor.

Stakelogic CEO'su Stephan van den Oetelaar şunları söyledi:“İkinci canlı ikramiyemiz olan Aşamalı Canlı Jackpot'u tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Spin To Win'in başarısından sonra bu yeni ve geliştirilmiş jackpot sistemini geliştirmek bizim için doğal bir ilerlemeydi. Stakelogic olarak, çevrimiçi oyunlarda mümkün olanın sınırlarını zorlamaya ve oyuncularımıza hem sürükleyici hem de ödüllendirici benzersiz deneyimler sunmaya kararlıyız.”

Kaynak: “Stakelogic ikinci canlı ikramiye 'Aşamalı Canlı İkramiye'yi başlatıyor”. Stakelogic. 23 Şubat 2024.