Spinomenal, İtalya'da daha fazla genişleme için Eurobet İtalya ile sözleşme imzaladı

İlgi çekici iGaming içeriği sağlayıcısı olarak tanınan Spinomenal, iGaming'in önde gelen oyuncusu Entain Group'un bir yan kuruluşu olan İtalyan çevrimiçi casino operatörü Eurobet ile bir içerik tedarik anlaşması imzaladı. Anlaşma, Spinomenal'in düzenlenmiş İtalyan pazarındaki erişimini daha geniş bir oyuncu topluluğuna genişletmesine yardımcı olacak. Aynı zamanda Eurobet, kapsamlı portföyüne özel içeriği de ekleyerek dinamik İtalyan pazarındaki lider konumunu güçlendirecektir.

Özel içerik sunumu

Anlaşmanın bir parçası olarak operatöre erişim izni veriliyor Spinomenaller popüler kitaplardan oluşan çeşitli bir katalog oluşturmak ve bunları en son teknolojiye sahip platformunda yayınlamak. Sağlayıcının sürümleri, çok çeşitli entegre özellikler nedeniyle oyuncular arasında giderek daha popüler hale geliyor. Bunlardan seçilmiş bir seçki artık benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için operatör platformuna güç verecek. Mücevherleri kim sever Görkemli Kral, Aztek Büyüsü ve Şanslı Jack – Kayıp Orman artık Eurobet oyuncu havuzuna erişilebilmektedir.

Light&Wonder içerik anlaşmasını kolaylaştırıyor

entegrasyonu Spinomenal'in İçeriği Tanınmış İtalyan operatörün platformunu kullanmaya başlamak, birinci sınıf içerik toplayıcı sayesinde kolaylaştırıldı Işık ve Harika. İki içerik sağlayıcı arasındaki B2B ortaklığının bir parçası olarak toplayıcının OpenGaming™ platformu, Spinomenal ve Eurobet.

Kusursuz içerik entegrasyonu

Bir dizi üst düzey özellik ve araç kullanarak hızlı ve kusursuz içerik geçişi sağlayan toplama platformu, Light & Wonder'ı dünya çapındaki önde gelen oyun geliştiricileri ve içerik sağlayıcıları için tercih edilen bir platform haline getiriyor. Spinomenal'in son anlaşması için toplayıcı seçimi bunun kanıtıdır sağlayıcının taahhüdü İtalyan yargı alanındaki varlığını daha da genişletmek.

İtalyan genişlemesinin devamı

spinomenal_increases_italian_presence_with_eurobet_italy_partnership_Eurobet ile imzalanan içerik tedarik anlaşması, Spinomenal'in yakın zamanda İtalya'daki genişlemesini takip ediyor. Tedarikçi Ocak 2024'ün sonunda imzalanmış lider çevrimiçi oyun sağlayıcısı NetBet İtalya içerik sağlamak için. Bir haftadan kısa bir süre sonra imzalanan Eurobet sözleşmesi, operatörün yükselişte olduğu göz önüne alındığında, Spinomenal'in içeriğini İtalyan pazarına uygun hale getirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Eurobet ile en son içerik ortaklığı hakkında yorum yapın: Spinomenal CEO'su Lior Shvartz şunları söyledi: “İtalya'daki iGaming pazarının büyümesi etkileyici ve Eurobet İtalya ile işbirliği yaparak buradaki varlığımızı genişletmekten çok memnunuz.”

Kaynak: “Spinomenal, Eurobet İtalya ortaklığıyla İtalyan varlığını artırıyor”. Spinomenal. 4 Mart 2024.