RAW iGaming resmi olarak yapay zeka destekli RAW Vibe’ı sunuyor

Malta merkezli çevrimiçi casino oyunları geliştiricisi RAW iGaming, son teknoloji oyun geliştiricisi olarak kendini kanıtlamak için çok çalışmaya devam ediyor ve en yeni tescilli özelliği RAW Vibe’ın piyasaya sürülmesi, bunu yapmanın en yeni yoludur.

RAW Vibe açıklaması

Kesin bir tanım açısından bu bir fonksiyondur “sanal akıllı davranış makinesi” tarafından desteklenmektedir Yapay Zeka (AI) Bu, şirketin karmaşık anlatıları ve karakterleri başlıklara dahil etmesine olanak tanır ve daha da benzeri görülmemiş düzeyde oyuncu etkileşimi ve katılımı oyunlarında.

Bu özelliğin en dikkat çekici özelliklerinden biri, oyuncuların bir Derin bir kişiliğe sahip karakterPek çok durumda olduğu gibi karakterlerin yalnızca görselleştirmek için orada olması ve çok az diyaloga sahip olması veya hiç diyalog kurmaması yerine, çok ilgi çekici bir arka plan hikayesi ve bunu oyunun anlatımına bağlayın. Anahtar. Üstelik oyuncular söz konusu seçenekle sürekli eğlenecek hiç sıkılmadan oyunun çünkü monotonluk diğer oyunlarda var olan şey gitti. Monotonluk ortaya çıktığında her türlü deneyim sinir bozucu hale gelir ve genel eğlence değerini azaltır.

RAW Vibe’a yorum yapın: Kurucusu ve Genel Müdürü RAW iGaming, Tom Woodyorum yaptı: “Stüdyonun en son ticari marka özelliği sürümü, yeni ve heyecan verici oyuncu deneyimleri sunmak için yapay zekanın nasıl kullanılabileceğini gösteriyor. RAW VIBE, oyun içi karakterlere gerçek anlamda hayat vermemize ve onların diyaloglarını ilk kez oyun deneyiminin önemli bir parçası haline getirmemize olanak sağlıyor.”

RAW atmosferine sahip ilk oyun olarak Twisted Toy Tales

Bu özellik ilk olarak “” adlı bir oyunda tanıtıldı. Bükülmüş oyuncak hikayeleriDört genç kahramanın, yalnızca onları avlamaya ve zaferlerini yok etmeye adanmış başıboş bir yapay zekaya sahip kötü niyetli bir animatronik oyuncak olan Juggy ile savaştığı benzersiz, karakter odaklı bir oyun.

Ayrıca yukarıda belirtilenler Yuggy şimdiye kadarki ilk yapay zeka karakteri her slot makinesinde bulunur ve oyuncularla konuşur birçok dilelbette oyuncunun konumuna bağlıdır. Bu da ekliyor Avcılık yorumları Seans sırasında oyunun içinde serbestçe hareket edebilir, herhangi bir yerde görünebilir veya oyuncuların önceden haberi olmadan herhangi bir şey söyleyebilir.

Bu bağlamda Wood şunları ekledi: “Twisted Toy Tales, VIBE’nin ilk versiyonudur ve yapay zeka geliştikçe VIBE’nin yetenekleri ve onu kullanan karakterler de gelişir. Bu, elimizdeki en son teknolojileri kullanarak sınırları nasıl zorladığımızın bir başka örneğidir. Oyuncuların, teknolojideki ilerlemeleri eğlence değeri ve büyük kazanma potansiyeliyle birleştirmeye devam edecek olan Twisted Toy Tales’teki Juggy ve diğer karakterlerle tanışmasını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Kaynak: “Yapay zeka destekli ilk Sanal Akıllı Davranış Motoru RAW VIBE ile tanışın”Avrupa Gaming, 20 Ekim 2023