Playtech ve Boyd Interactive içerik anlaşması imzaladı

boyd-interactives-stardust-çevrimiçi-kumarhaneler-özellik-playtech-oyunlarıÇevrimiçi kumarhaneler için küresel teknoloji ve oyun içeriği sağlayıcısı Playtech, Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen çevrimiçi kumarhane operatörlerinden Boyd Interactive ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Anlaşma, Boyd Interactive tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde Stardust markası altında işletilen çevrimiçi kumarhanelerin hem slot hem de oyun sunmasını sağlayacak. Playtech’ten masa oyunları. Sağlayıcının canlı krupiyeli oyunları da sözleşmeye dahildir.

İçerik Pennsylvania ve New Jersey’de yayınlanacak ve Age of the Gods, Gold Rush: Cash Collect ve Adventures Beyond Wonderland gibi popüler oyunlar da dahil olacak. Canlı Casino Başlıkları Harikalar Diyarının Ötesindeki Maceralar gibi, Rulet ve Bakara’nın farklı çeşitleriyle birlikte.

Boyd Interactive, iGaming sahnesine 2022 yılında Boyd Gaming’in Pala Interactive’i ve tüm yan kuruluşlarını 170 milyon dolar değerinde bir anlaşmayla satın almasıyla girdi. Satın almanın ardından şirketin adı Boyd Interactive olarak değiştirildi ve kısa bir süre sonra 2023 baharında Stardust çevrimiçi kumarhanelerini faaliyete geçirdi.

Ekim 2023’te Boyd Gaming, şirketin gelirinin bu yılın üçüncü çeyreğinde artış kaydetmesiyle sağlıklı bir çevrimiçi büyüme yaşadığını duyurdu.

Karşılıklı başarı bekliyoruz

Playtech USA’nın Ticari Direktörü Marcus Yoder, Boyd Interactive ile ortaklık hakkında konuştuğunda anlaşmanın başarılı olacağına olan güvenini dile getirdi. “Birlikte başarı” iki şirkete, Amerikan şirketinin bir taneye sahip olduğunu ekledi “Mükemmellik için itibar.”

Playtech Yönetici bunu Boyd Gaming’in yaptığını ekledi “Uzun süredir devam eden geleneğini genişletiyor” amacı sunmak olan Stardust çevrimiçi kumarhanelerini tanıtarak Amerikan kumar pazarında “Eşsiz çevrimiçi eğlence deneyimleri.”

Boyd Interactive’in CEO’su Jim Ryan şöyle konuştu: “üzgün” Stardust’ın Pennsylvania ve New Jersey’deki tekliflerine Playtech oyunlarını ekleyerek.

Playtech giderek daha fazla zemin kazanıyor Amerika Birleşik Devletleri bu yıl pazar. Temmuz ayında şirket, New Jersey’deki özel bir stüdyodan canlı bir kumarhane oyun programı başlatma planlarını resmi olarak duyurdu, Kasım ayında ise Pennsylvania’da yeni bir canlı kumarhane stüdyosu açtı.

kaynak: “Playtech, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Stardust Çevrimiçi Kumarhaneleri İçin Oyunlar Başlatmak İçin Boyd Interactive ile İşbirliği Yapıyor”. Playtech. 20 Aralık 2023.