Pazartesi günkü çekilişin Powerball ikramiyesi yaklaşık 300 milyon dolar

Ekim ayının başında Kaliforniya’dan şanslı bir oyuncu tanıştı Powerball ikramiyesieve bir şey götür 1,76 milyar dolar. O tarihten bu yana Amerika’nın en popüler piyangosunun büyük ödülü giderek artarak 20 milyon dolardan başladı. Önceki çekilişlere göre planlanan çekilişin ikramiyesi 300 milyon dolara yaklaşıyor 20 Kasım 2023 Pazartesi.

Sadece birkaç saat kala Powerball büyük ödülünün gelmesi bekleniyor 295 milyon dolar. Bu, ikramiyeyi kazananın aylık taksitler halinde ödemeyi seçmesi durumunda geçerli olan tutardır. Gelecekteki kazanan toplu ödemeyi seçerse, bunun bir kısmını evine götürebilir. 135,8 milyon dolar.

Ama önce bir oyuncunun büyük ödülü kazanması gerekiyor Kırmızı Powerball ile birlikte beş beyaz topun hepsini doğru tahmin edin yaklaşan çizimden. Değişiklikler küçüktür veya 292,2 milyonda 1’dir. Yine de Powerball’da ödül kazanma ihtimali genel olarak 24,9’da 1’dir.

Son zamanlarda bir Albuquerque’li adam Powerball, Mega Millions ve Lotto America için bilet satın aldı. Şanslı adam kendi seçtiği sayıları kullanarak Loto Amerika’yı vurmayı başardı. büyük ikramiyeeve bir şey götür 3,52 milyon dolar.

Şanslı bir piyango oyuncusu Cumartesi günkü çekilişten evine 1 milyon dolar kazanacak

Cumartesi günü son Powerball çizimini gördüm Hiç kimse tüm beyaz topları (34, 50, 51, 61, 67) ve kırmızı Powerball’u (20) doğru tahmin edemiyor. Ancak şanslı bir oyuncu tüm beyaz topları doğru bir şekilde eşleştirdi ve ikinci kademe ödülünü evine götürdü. 1 milyon dolar.

Ayrıca 11 oyuncu bir tane topladı 50.000$ Doğru tahmin ederseniz Cumartesi günkü çekilişten dört beyaz top ve kırmızı Powerball kazanabilirsiniz. Üç şanslı kazanan, Power Play ödülünü evine götürdü. 100.000$ herkes de.

440.000’den fazla şanslı oyuncu en düşük seviye ödülünü aldı 4$ yaklaşık 140.000 kişi bir tanesini evine götürdü 8 dolar Power Play ödülleri yalnızca son çizimdeki kırmızı Powerball’u veya kırmızı Powerball’la birlikte beyaz topu doğru tahmin edenlere verilir.

Şimdiye kadar, En büyük beş Powerball ikramiyesinden dördü Kaliforniya’da kazanıldı. Tüm zamanların en büyük piyango ikramiyesi geçen yılın Kasım ayında kazanılmıştı, nefes kesici bir manzara 2,04 milyar dolar. Geçen ay yine Kaliforniya’da verilen birincilik ödülü, ikinci büyük ikramiyeydi.