PA hakimine göre beceri oyunları dolapları, nakit para ve diğer varlıklar iade edilmelidir.

Pazartesi günü Pennsylvania’da Pace-O-Matic, Monroe County’yi bunu yapmaya zorlayan bir mahkeme başvurusunu kazandığını duyurdu. kumar makinelerini iade et ve slot gibi görünen dolaplara 2021 bölge başsavcılığı baskınlarında hukuka aykırı bir şekilde el konulduğu için nakit dahil diğer el konulan varlıklar.

Düzenleme Monroe County Medeni Hakim Jennifer Harlacher Sibum tarafından 8 Şubat 2023’te yayınlandı.

Kararda, makinelerin Yetenek Oyunları yerine kumar. Ayrıca mahkeme, hakimin ifadesiyle savcılığa ihtarda bulundu: “Commonwealth, arama emrini almak için fiziksel kanıtları uygunsuz bir şekilde sakladı ve yanlış sundu‘ makinelere el koymak için kullanıldı.

Fudged Warrant ile el konulan beceri oyunları

Oyunların beceri oyunları olmasının yanı sıra, fiilen yasa dışı arama ve el koyma Mahkemenin öne sürdüğü bir diğer gerekçe de el konulan mal oldu. delil olarak kullanılamaz.

Bu karar, yasal beceri oyunları statümüzü bir kez daha teyit ediyor.dedi Pace-O-Matic sözcüsü Mike Barley. “Bu, Pace-O-Matic tarafından desteklenen Pennsylvania Skill Games ve Pennsylvania’daki küçük işletme ve kardeş ortaklarımız için bir başka büyük zaferdir.

İngiliz Milletler Topluluğu’nda Pensilvanya, makineler “Pennsylvania Skill” olarak markalanmıştır. Pace-O-Matic beceri yuvaları, Georgia, Illinois, Kentucky, Pennsylvania, Texas ve Wyoming dahil olmak üzere altı eyalette faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Duluth, Georgia’dadır.

Binlerce dolabın konuşlandırıldığı söylenen Kentucky’de Burning Barrel markalı ve barlarda, restoranlarda, kamyon duraklarında, marketlerde ve gaziler salonlarında bulunabilirler.

Onları beceri oyunları yapan unsurlardan biri, slotlardan farklı olarak “ödeme hattının” olması gerektiğidir. tanınan ve talep edilen oyuncudan. oyunlar geliyor çeşitli sunumlar ekranda görünen farklı şekiller ve karakterlere sahip bir tic tac toe ızgarası gibi. Eşleşen üç sembol arka arkaya sıralandığında, Oyuncu, galibiyeti “yakalamak” için bu çizgiye dokunmalıdır..

Ev yapımı makineler

Kararı açıklayan bir basın açıklamasında Pace-O-Matic, okuyuculara bunun oyun oynadığını bildirdi. PA’da yapıldı ve kârın %90’dan fazlası eyalette kalıyor. PA markalı ürünler Miele Manufacturing tarafından Williamsport’ta üretilmektedir. POM, Miele Manufacturing’in yarattığını iddia ediyor yaklaşık 200 doğrudan iş. Oyunları oluşturmak için kullanılan malzemelerin çoğu Pennsylvania şirketlerinden geliyor.

Açıklamada diğer şeylerin yanı sıra şunlar da eklendi:

“Pennsylvania Skill, Commonwealth’in küçük işletmelerine, kardeşlik ve sosyal kulüplerine ve gazi organizasyonlarına, onlara halkın keyif aldığı bir eğlence ürünü sağlayarak yeni bir soluk getirdi. Bu arada, araştırmalar beceri oyunlarının kumarhanelerin ve piyangonun gelirlerine zarar vermediğini ve bunların her ikisinin de her yıl rekor karlar elde ettiğini gösteriyor.

Bu, şirketin kolluk görevlileriyle ilk kez ilgilenmesi değil. makinelerine el koymak içindeki parayla birlikte. Yanlışlıkla el konulan beceri oyunları, Pennsylvania Başsavcılığı ve Clearfield County Bölge Savcılığı’nın oyun dolapları, nakit para ve ilgili ekipmanın iadesi için bir anlaşma müzakere etmesinden sonra geçen yıl iade edildi.

bir ilçe Medeni Hukuk Mahkemesi 2014’te karar veriyor Pace-O-Matic’in Pensilvanyası Beceri oyunları yasaldır çünkü “kazanma” kör şansla değil, çoğunlukla beceriyle olur. Clearfield County yerleşiminin ardından, başka bir PA ilçesi de haksız yere el konulan mülkü iade etti.

Şirket bunu açıkladı eski eyalet polis memurlarından oluşan bir ekip istihdam ediyor satış noktaları ile tüm yasalara ve sözleşme şartlarına uygunluğu sağlamak. sözleşmeler öyle diyor makinelerin şantiyede nereye yerleştirileceği ve konuşlandırılabilecek makine sayısı. Reşit olmayanların makinelerde oynamasını önlemek için de güvenlik önlemleri vardır.

Kaynak: Pace-O-Matic tarafından desteklenen Pennsylvania Skill, Pennsylvania mahkemesi tarafından yasal bir beceri oyunu olarak yeniden karara bağlandıGlobal NewsWire, 13 Şubat 2023