Önümüzdeki çekilişte Powerball ikramiyesi 255 milyon dolara ulaşacak

Amerika’nın en popüler piyango oyununun son çekilişi Pazartesi günü gerçekleşti. güç topu. Büyük umutlara rağmen hiç kimse en son çekilişteki beyaz topların (24, 33, 35, 37, 42) ve kırmızı Powerball’un (21) tamamını doğru tahmin edemedi. Sonuç olarak, Piyango oyununun ana ödülü büyümeye devam ediyor.

Powerball ikramiyesi en son Ekim ayında kazanılmıştı. O zamanlar mutlu bir oyuncu Kaliforniya mezuniyeti garantiledi Büyük Ödül: 1,76 milyar dolar Kazanan tüm sayıları doğru tahmin ederek. Büyük ikramiyeyi kazanma şansı göz önüne alındığında, 292,2 milyonda 1Kaliforniya’dan gelen şanslı oyuncu şüphesiz asla unutamayacak 11 Ekim 2023Büyük ikramiyenin kazanıldığı çekilişin tarihi.

Büyük ödülün kazanılmasından bu yana bir ay geçti ve şu ana kadar hiç kimse kazanan sayıların tamamını doğru tahmin edemedi. Bu büyük ikramiyeyi mümkün kıldı büyümeye devam et ve budur 255 milyon dolara ulaşması bekleniyor Çarşamba günü için belirlenen çizim için 15 Kasım 2023. Bu miktar yıllık taksitler halinde olmakla birlikte, şanslı bir piyango oyuncusu nakit olarak toplu bir miktar tahsil edebilir. 117,1 milyon dolar. Durum ne olursa olsun, büyük ödül herkes için hayatını değiştirecek bir meblağı temsil ediyor.

Tek bilet, son çekilişten 1 milyon dolar kazandı

Pazartesi günkü çekilişteki ödüllerin çoğunun kazananlara gitmesi sürpriz değil En düşük seviye fiyatı. Kırmızı Powerball’u eşleştiren yaklaşık 200.000 kişinin her biri 4$’lık ödül kazanırken, 68.000’den fazla kişinin her biri 8$’lık Power Play ödülünün sahibi oldu. Doğru tahmin edilirse, beyaz bir top ve kırmızı Powerball, 78.000’den fazla piyango oyuncusuna 4$ ödül verirken, yaklaşık 27.000 oyuncunun her biri 8$ Power Play ödülünün sahibi oldu.

Daha büyük ödüllere odaklanın, Tek bir şanslı oyuncu beş beyaz topun hepsini doğru tahmin etti. Bu onlara bir ödül kazandırdı 1 milyon dolar Pazartesi günkü çizimden. Öte yandan üçüncü kademe fiyatı 50.000$ Her biri, dört beyaz topu ve kırmızı Powerball’u doğru tahmin eden yedi piyango oyuncusu tarafından toplandı. Bu sayıları da tahmin eden beş şanslı kazanan, 100 TL’lik Power Play ödülünü kazandı. 100.000$ Her.

Geçen hafta şans eseri Albuquerque’li adam Turnayı gözünden vurmak, şansı yaver gitmek Loto Amerika. Adam çekilişten ödülü aldı 4 Kasım 2023ev almak 3,52 milyon dolarlık şaşırtıcı ikramiye. Kişi rastgele oluşturulmuş sayıları kullanma fırsatı bulurken bunları kendisi seçip amaçlar için kullanmaya karar verdi. Loto Amerika, Powerball ve Mega Millions biletleri.