OKTO, İtalya'da daha da genişlemek için Evantogioco ile ortaklık kurdu

Dijital ödeme çözümleri sağlayıcısı OKTO, İtalyan iGaming endüstrisinde hızla büyüyen bir operatör olan Eventogioco ile ortak oluyor. Anlaşmanın bir parçası olarak OKTO, iGaming operatörüne, kesintisiz dijital işlemler ve düzenleyici standartlara sürekli uyum sağlamak için tasarlanmış yenilikçi bir nakitten dijitale ödeme çözümü olan OKTO PVR'yi sağlayacak. Ortaklık aynı zamanda sağlayıcının İtalyan pazarında nakitten dijitale ödeme yeteneğinin genişletilmesinde de önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

OKTO PVR dijital cüzdan çözümü

Aslında OKTO PVR, özellikle İtalyan kumar endüstrisine göre tasarlanmıştır. Gelişmiş cüzdan çözümü, operatörün iGaming teknolojisiyle sorunsuz entegrasyon sağlar basit, güvenli ve uyumlu işlemler her zaman. Ödeme özelliklerinin entegrasyonu, oyuncuların oyundan para çekme ve para yatırma işlemlerine hızlı, kolay ve güvenli erişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere dikkatle tasarlanmıştır. son teknoloji ve mevcut ve gelecekteki İtalyan düzenlemelerine tam uyum.

Tamamen uyumlu çalışma

Dijital cüzdan çözümünün sunduğu güvenlik ve uyumluluk düzeyi, en yeni işlerin yapılandırılmasında temel bileşenlerdir. OKTO Ve Eventogioco Sürekli uyumluluğun öneminin farkına varın Oyun Düzenleyicilerin kendi operasyonlarında uyumluluğun sağlanması konusunda eşit derecede kararlı olmaları gerekmektedir. Dijital ödeme çözümleri sağlamaya yönelik en son anlaşma, operatörlerin ve oyuncuların bunun için kullanılan önemli araçtan yararlanmasına yardımcı olacak Kesinti süresini en aza indirin oyun sırasında.

Kolay ürün entegrasyonu

eventogioco_goes_cash_to_digital_with_oktoAynı zamanda İtalyan Geniş bir yelpazeye sahip operatörler Kaliteli ürün ve hizmetler Pazar değişikliklerine özel önem veriyor. Bu nedenle Eventogioco en yeni çözümleri uygulamaya çalışmaktadır. en yüksek standartlar ve aynı zamanda sağlamak kullanıcı dostu çözümler oyunculara. OKTO PVR Dijital ödeme çözümü, İtalyan oyunculara basit bir entegrasyon yoluyla sunulan bu araçların en sonuncusudur. eksalojik, ilgili danışmanlık aracı. Bu entegrasyon, oyuncunun iGaming hesabını perakende satış noktalarından alınan nakit parayla ve yükleme puanlarıyla finanse edecek.

Ortaklığa ilişkin yorum:OKTO İtalya Ülke Müdürü Dante Micucci şunları söyledi: “OKTO PVR'yi İtalyan oyun pazarında genişletmek için Eventogioco ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Amacımız oyun operatörlerine sürekli gelişen düzenleyici ortamda başarılı olmak için gerekli araçları sağlamaktır. İtalya dönüştürücü düzenleyici değişikliklerle karşı karşıyadır ve şimdi harekete geçme zamanıdır. Yıllar süren stratejik öngörü ve dikkatli planlamayla, İtalya'nın geçişine uygun yenilikçi ve uyumlu ödeme çözümleri sunan deneyimli operatör ortaklarıyız. OKTO PVR ve OKTO CASH, ortaklarımıza başarıya ulaşma fırsatı sunuyor.”

Eventogioco'dan Patrizia Sauli, yorum yaptı: “OKTO PVR'yi tekliflerimize entegre etmek kusursuz ve verimli bir süreçti. OKTO'nun Phygital ödeme çözümü, Exalogic ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve oyuncularımızın, yükleme noktalarıyla donatılmış perakende satış noktalarında I-Gaming hesaplarına kolayca nakit yükleme yapmalarına olanak tanır. Ürün, çevrimiçi kumarın heyecanını nakit işlemlerle birleştiriyor. Bu, oyuncularımıza fonlara kolay erişim ve kesintisiz bir oyun deneyimi sağlarken, bölgedeki mevzuat değişikliklerinin de ilerisinde kalıyoruz.”

Kaynak: “Eventogioco, OKTO ile nakitten dijitale geçiyor”. Avrupa oyunu. 12 Mart 2024.