MiFinity yepyeni yeni nesil web sitesini tanıtıyor

sonsuzlukDünyanın önde gelen dijital ödeme çözümleri sağlayıcılarından biri olan MiFinity, yepyeni web sitesinin yayına girmesiyle müşterilerinin daha da iyi bir deneyim yaşayacağını duyurdu.

Şirkete göre MiFinity’nin yeni sürümü şu amaçlarla tasarlandı: “Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi ve şeffaf bilgi sağlamak” sağlayıcının hizmetleriyle ilgili.

Yenilenen web sitesi, MiFinity’nin faaliyetlerine rehberlik eden ilkeleri yansıtmalıdır: müşteri odaklılık, yenilikçilik ve iGaming, seyahat, e-ticaret ve Forex gibi çeşitli sektörlerdeki müşteriler için hızlı işlemler. Şirket 2022 yılında 500. bayi entegrasyonunu kutladıBu, şirketin dünya çapında iGaming pazarındaki büyük başarısını vurguluyor.

Yeni web sitesi, iGaming sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olan SiGMA’da tanıtıldı. Paul Kavanagh, İcra Kurulu Başkanı MiFinity kendini açıkladı “hevesli” Şirketin yeni web sitesini açıklayacak ve bunun şirketin son yıllardaki büyümesini ve yenilikçiliğini yansıttığını da sözlerine ekledi.

“Yaptığımız her şey gibi, yeni web sitesi de son derece kullanıcı dostu; ziyaretçilerin çeşitli ödeme hizmetlerimizi keşfetmelerine ve çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak bilgilere erişmelerine olanak tanıyor.” Paul Kavanagh ekledi. “MiFinity olarak müşterilerimizi ve ortaklarımızı ilk sıraya koymamız gerektiğine inanıyoruz ve bu web sitesi bu bağlılığın bir kanıtıdır.”

Çağdaş ve sezgisel tasarım

Yeni web sitesinin tasarımı çağdaş ve sezgisel olup, kullanıcılara kusursuz bir gezinme deneyimi sunmaktadır. Hem müşteriler hem de sektör ortakları yeni web sitesine göz atarken aradıklarını bulacaklar: şirketin ödeme hizmetleri portföyünü sunan ilgi çekici içeriklerle dolu bir platform Çevrimiçi Kumarhaneler ve sadece değil.

Gezinme özellikleri de MiFinity’nin farklı sektörlere ve ihtiyaçlara yönelik çeşitli ödeme çözümleri hakkında ayrıntılı bilgilere daha kolay erişim sağlayacak şekilde optimize edildi.

Ayrıca yeni web sitesi ziyaretçilere MiFinity e-Cüzdan’a doğrudan ve hızlı bir şekilde kaydolma fırsatı sunuyor. eVoucher’lar ayrıca yalnızca birkaç tıklamayla erişilebilen çeşitli satıcı web sitelerinden de satın alınabilir.

MiFinity’nin ayrıca bir mobil uygulaması da var ve yeni web sitesi, şirketin dünyanın her yerinden müşterilerine hizmet vermek üzere yakında 20 farklı dilde yerel versiyonlara kavuşacak. Şu anda eCüzdan 225 ülke ve bölgede mevcuttur ve 75 yerel ödeme seçeneğini desteklemektedir. Ayrıca müşteriler 17 farklı para biriminde işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

kaynak: “MiFinity yeni nesil web sitesini tanıtıyor ve kullanıcı deneyimini daha da geliştiriyor”. Avrupa oyunları. 17 Kasım 2023.