Lider – IGT'nin birinci sınıf MSCI ESG derecelendirmesi!

Çevresel, sosyal ve yönetişime olan sarsılmaz bağlılığının bir kanıtı olarak (BT G) Mükemmellik, Uluslararası Oyun Teknolojisi PLC (IGT) şirketin bunu başardığını gururla duyurduMümkün olan en yüksek MSCI ESG derecesi – AAA.

Küresel derecelendirme kuruluşundan alınan bu mükemmel not,IGT'nin yıllık gelişimi ÇSY ile ilgili riskleri yönetmek ve fırsatlardan yararlanmak, şirketi sektöründe sürdürülebilirlik lideri olarak konumlandırmak.

ESG Alanında Gezinmek – IGT'nin Yıllık Yükselişi

igt_achieves_highest_possible_msci_esg_rating_of_aaa_2IGT'nin AAA notuna ulaşmadaki kayda değer başarısı, ESG hususlarına proaktif yaklaşımının altını çiziyor. MSCI ESG DerecelendirmeleriBir şirketin uzun vadeli ÇSY risklerine karşı direncini değerlendiren bu değerlendirme, IGT'yi sektörde ön sıralara yerleştirir ve şirketin sürdürülebilir uygulamalara yönelik stratejik odağını yansıtır.

AAA Skoru Dağılımı: şirket özellikle önemli kategorilerde parlıyor. Yönetişim, ürün güvenliği ve kalitesi, karbon emisyon yönetimi ve iş gücü uygulamaları, IGT'nin yüksek puan aldığı alanların başında geliyor. Bu kapsamlı başarı, IGT'nin mükemmel yönetişimden karbon ayak izini azaltmaya ve en yüksek ürün güvenliği standartlarını sağlamaya kadar sürdürülebilir uygulamalara yönelik bütünsel arzusunun altını çiziyor.

ESG derecelendirmeleri konusunda saygın küresel otorite olan MSCI ESG Research, şirketleri sektördeki emsallerine göre AAA-CCC ölçeğinde derecelendirmek ve sıralamak için dikkatli bir süreç kullanıyor. IGT'nin birinci sınıf derecelendirmesi, hızla gelişen ÇSY ortamında riskleri en aza indirmeye ve fırsatlardan yararlanmaya odaklanan özenli iş uygulamaları hakkında çok şey ifade ediyor.

Yatırımcılara yönelik içgörüler: MSCI'nın hayati rolü

MSCI'nın ESG derecelendirmeleri, yatırımcılara bir şirketin ESG ile ilgili uygulamalarına ilişkin paha biçilmez bilgiler sağlar. Bir sağlayarak Dünya çapında binlerce şirketin kapsamlı analizi, MSCI, kurumsal yatırımcılara bilinçli kararlar almalarını ve geleneksel yatırım araştırmalarının kaçırabileceği riskleri ve fırsatları belirlemelerini sağlayacak araçlarla donatıyor.

Gibi IGT Şirket, AAA ESG derecesini göstermekten gurur duyuyor ve oyun endüstrisinde sürdürülebilir mükemmellik için bir rol model olarak kabul ediliyor. Sorumlu iş uygulamalarına bağlılığını ve gelişen ÇSY dinamikleri karşısında dayanıklılığını bir kez daha teyit ediyor.

IGT Pazarlama, İletişim ve Sürdürülebilirlik Kıdemli Başkan Yardımcısı Wendy Montgomery şunları söyledi: “IGT'nin MSCI AAA ESG derecesini elde etmesi, devam eden Sürdürülebilir Oyun girişimlerimiz aracılığıyla şirket çapındaki sürdürülebilirlik sonuçlarımızı iyileştirme konusundaki güçlü kararlılığımızı gösteriyor. Sürdürülebilirlik, temel paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratmaya odaklandığımız için günlük operasyonlarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.”

kaynak: “IGT, mümkün olan en yüksek MSCI ESG notu olan AAA'ya ulaştı”. Avrupa oyunları. 26 Ocak 2024.