İspanya'da yaklaşan nefes kesici oyun etkinlikleri serisi

Popüler “İspanya'da Oyun Konferansı 2024” etkinliğinin bu yılki baskısı 6 Mayıs 2024'te Madrid'de gerçekleşecek. Amiral gemisi etkinliğinin, kazançlı İspanyol pazarındaki en son trendleri ve gelişmeleri sergilemek için çok çeşitli sektör paydaşlarını ve oyun meraklılarını çekmesi bekleniyor.

Amiral gemisi etkinliklerini yayınlayın

Ek olarak, bu yılki konferansın İspanya'nın önde gelen kara tabanlı oyun etkinliğinin başlamasından hemen önce gerçekleşmesi planlanıyor.FIJMA24başlamalı 7 Mayıs Madrid'de. Aslına bakılırsa, iki gün üst üste düzenlenen amiral gemisi etkinliklerinin çokluğu, İspanya'nın başkentini tercih edilen bir destinasyon haline getirecek gibi görünüyor Oyun Gösterinin başlamasına gün sayan dünya çapındaki ziyaretçilerin uğrak noktası.

Ücretsiz tanıtım web semineri

2024_gaming_in_spain_conferenceTartışılacak konulara giriş olarak Gaming in Spain 2024 konferansındaücretsiz bir web semineri “Düzenleme ve pazar güncellemesi” tarihinde gerçekleşecek 3 Nisan Çarşamba 15:00 CET'de İspanyol pazarından en son haberleri getirmek. Ayrıca konferansın gündemi de yayımlandı. geniş konu yelpazesi sektörün önde gelen konuşmacıları ve katılımcıları tarafından ele alınacak. Bu nedenle gündem şunları içerecektir: düzenleyici güncellemeler ve uyumluluk yönergeleri, para yatırma limitleri ve sektörün karşı karşıya olduğu diğer sorunların yanı sıra İspanyolca'ya genel bir bakış iGaming pazarının performansı kullanım ve gelir, sorumlu oyun hususları ve daha fazlası ile ilgili.

Teknik toplantılar

Konferans da sunuldu teknik toplantılar lisanslı için İspanyol operatörler gibi konularla ilgilenin: çevrimiçi ve gerçek tabanlı kumar para yatırma işlemleri olarak, Uyumluluk eğitimi ve yönetimi, en iyi işletim uygulamaları, ve dahası. Bu atölyeler tüm kayıtlı ziyaretçilere açıktır. Kayıt prosedürü için 2024 İspanya'da Oyun Konferansı şimdi aç.

İspanya'da oyunla ilgili web semineri

Belirtildiği gibi web semineri ''Düzenleme ve Pazar Güncellemesi'' 3 Nisan'da sunulması planlanıyor Konferansın gündemi genel izleyici kitlesine sunmak ve oyun paydaşlarının operasyonel uygulamalarına yönelik bazı öneriler üzerinde düşünmelerine yardımcı olmak. Web semineri tartışılacak Yasal çerçeve Ülkede ve piyasa katılımcılarına kısıtlamalar getiren operatörler arası para yatırma limitleri.

Pazar zorluklarıyla başa çıkmak

6 Mayıs 2024'te yapılması planlanan konferans, bu konuları ve tüm İspanyol iGaming pazarını daha ayrıntılı olarak tartışacak ve pazardaki zorlukları çözmenin yollarını önerecek. Hem Gaming in Spain web semineri hem de konferansı, sektör perspektifinden düzenleyici önlemlere ilişkin bir güncelleme sağlayacak ve İspanyol iGaming paydaşlarının karşılaştığı uyumluluk zorluklarını ele alacak.

İspanyol lisanslı operatörler, DGOJ tarafından yayınlanan gelir rakamlarına yansıyan operasyonel kârlılığın devam ettiğini bildirmiş olsa da, “İspanya'da Oyun” web semineri ve konferansı, İspanyol operatörlerin mevcut pazar durumuna ilişkin ayrıntılı bir fikir edinme fırsatını temsil ediyor.

Kaynak: “İspanya'da Oyun Konferansı 2024”. Avrupa oyunu. 22 Mart 2024.