Evoplay, GamingTECH CEE Zirvesi’nin ana sponsoru oldu

GamingTech CEE, “yeniden adlandırıldı” HIPTHER ajansı tarafından düzenlenen Orta ve Doğu Avrupa Oyun Konferansı ve Ödülleri (CEEGC), yedi yıllık geleneğe sahip bir zirvedir ve sonbaharda, özellikle 26 Eylül’de, Doğu ve Orta Avrupa’daki çevrimiçi oyun endüstrisinin amiral gemisi konferansıdır ve 27. Ancak bu yıl için, Ukrayna merkezli, hızla büyüyen bir çevrimiçi kumar oyunu geliştirme stüdyosu olan Evoplay seçildi “Sahnenin ana sponsoru” bu eşsiz olay.

Uyumlu değerler

Kendini yaratıcılığa adamış önde gelen iGaming sağlayıcılarından biri olan şirket, oyun prodüksiyonunda iyi bilinen ve uzun süredir kullanılan yaklaşımı aşmayı hedefliyor dönüştürmek Kumar ürünlerinin dünya görüşü, değerleri ve geleceğe yönelik yönelimleri, yaklaşan zirvenin alışılmışın dışında ruhuyla tamamen uyumludur ve HİPTER.

Tam röportaj

Bu özel gün için, Avrupa oyunları bununla konuştum şirketinde satış müdürü EvoplayIhor ZarechnyiŞirketin şu ana kadarki başarıları ve Doğu ve Orta Avrupa’nın şirket için büyük önemi ile ilgili haberler hakkında.

Röportajla ilgili olarak Ihor, şirketin sektöre yeni şeyler ve görüşler getiren bir gücü hızla geliştirdiğini ve ekibinin tek vücut olarak çalıştığını, çok kısa sürede 200’den fazla slot oluşturmayı başardığını kaydetti. Yenilikçi slotlara ek olarak, omurilik sistemi. Ayrıca şirketin 2021’de kendilerini yeniden markalama kararı sorulduğunda, öncelikli odak noktalarının çevrimiçi oyun olması ve salgınla birlikte iGaming oyuncularının sayısının yalnızca şirketin ihtiyaçlarını artırdığı için çok şanslı olduklarını söyledi. Hedeflerini ve stratejisini net bir şekilde tanımlayın ve değerler, dolayısıyla yeniden markalama süreci.

Ayrıca nispeten genç bir şirket olduğundan kripto iGaming işiyle daha fazla ilgileniyor, bu da çeşitli kripto tabanlı platformlarla çalıştığı anlamına geliyor, bu da onlarla içerik dağıtım sözleşmesi imzaladığı ve platformları aracılığıyla oyunlar sunduğu anlamına geliyor Bu da Evoplay’in satışlarını artırmaya devam ediyor. Diğer ortaklıklara gelince, SoftGamings, Rahatlamak Ve Her MatrisEvoplay’in kendilerini daha geniş bir kitleye tanıtmasına izin verdikleri için Ihor için özellikle önemliydi.

Konu Evoplay’in hızla büyüyen oyun kütüphanesine gelince, Ihor’un en heyecan verici bulduğu şey bu Yıldız Muhafızıbenzersiz RPG’den ilham alan oynanışla donatılmış muhteşem bir gerçek hayat macerası olduğuna inanıyor.

Ancak bu röportajdan çıkan en önemli sonuç, şirketin başkalarıyla işbirliği yaptığı için oldukça açık olduğudur. kripto platformları yukarıda belirtildiği gibi modern, yüksek kaliteli teknolojiyi kullanır Fintech, Blockchain Ve web3 kumar dünyasında oyuncuları memnun etmek için yeni fırsatlar yaratmak, bu da HIPTHER ajansının bunu başardığının ek kanıtıdır doğru seçim Önümüzdeki Zirvede böylesine önemli bir rol için bu şirketi seçerek.

Kaynak: “Evoplay, iGaming’in geleceğini GamingTECH CEE Zirvesine taşıyor” Avrupa Gaming, 28 Ağustos 2023