Danny Macklin: Essex polisi, FA’nın görevi kötüye kullanma suçlamalarının ardından birçok EFL kulübünün eski yetkilisini arıyor | Futbol Haberleri

Essex Polisi, bu hafta başında FA tarafından görevi kötüye kullanmakla suçlanan, birçok EFL kulübünün eski yetkilisi Danny Macklin’i arıyor.

Polis, onun en son Cuma sabahı ilçedeki Braintree yakınındaki Great Notley’de görülmesinin ardından bilgi almak için çağrıda bulunuyor.

Ayrıca Cuma sabahı sosyal medya hesabında

Essex Polisi yaptığı açıklamada, “En son sabah 10.50’de Great Notley’de yürürken görülen 32 yaşındaki Danny Macklin’i bulmak istiyoruz” dedi.

“Danny 1,80 metre boyunda, kafası kazınmış, uzun siyah bir palto, gri-siyah şapka, siyah kot pantolon ve gri-beyaz spor ayakkabı giyiyor. Lütfen 1 Aralık’ta bugün 999’u, alıntı olayı 372’yi arayın.”

FA, Salı günü Macklin’i “AFC Wimbledon’un genel müdürü olarak görev yaptığı sırada görevi kötüye kullanmayla ilgili FA Kuralı E3’ün ihlaliyle” suçladı.

Macklin’in “AFC Wimbledon’daki bir kadın personele ilişkin olarak küfürlü ve/veya aşağılayıcı ve/veya tehditkar bir dil kullandığı” iddia edildi.

Leyton Orient, Southend United ve Essex Cricket’te de çalışan Macklin, Eylül ayında bir raporun ardından istifa etmişti. Kere Meslektaşı hakkında yorum yaparken gizlice kaydedildiğini iddia etti.