Caesars Sarayı’ndaki gerginlik hapis cezası ve tazminatla karşı karşıya kalabilir

11 Temmuz’da Sezar’ın sarayı birine tabiydi çıkmaz sebebiyle 36 yaşındaki Matthew Mannix. Artık fail cezasını almıştır.

İki yıla kadar hapis ve Vegas Strip’teki kumarhanelerin yasaklanması

Karara göre Mannix’in önümüzdeki iki yıl kadar hapis cezasına çarptırılabileceği belirtildi. 19 ve 48 ay olaydaki rolü nedeniyle bu ödülü aldı. Tutuklanan adamın Vegas Strip’teki kumarhanelere girmesi tamamen yasaklandı. O da ödemek zorunda kalacak Yaklaşık 55.000$’lık geri ödeme kaldığı otel odasına verilen zarardan dolayı barikatlı kendisiyle birlikte kendisi Kız arkadaşı.

Mannix daha sonra odanın penceresini kırdı ve çeşitli mobilya parçalarını attı. Parçalanan camlar, bir sandalye ve çalışma masası aşağıdaki binanın çatılarına çarptı ve havuz güvertesine düşerek korkmuş konukları dağıttı. Ancak şu anda ciddi bir yaralanma bildirilmedi.

Ona göre AvukatMannix şöyleydi halüsinasyon görmek Şiddet olayının yaşandığı sırada son günlerde uyuşturucu tüketmiş olduğu öğrenildi. Araştırmacı açık Las Vegas Metropolitan Polis Departmanı ayrıca, hem Mannix’in hem de kadının, soğukluk sırasında “narkotik etkisi altında ve uyuşturucunun neden olduğu paranoya yaşıyor” gibi göründüğünü bildirdi.

Şiddet tehditleri

Polis raporları, Mannix’in olay yerinde polis memurlarıyla fiziksel olarak yüzleşmeye hazır olduğunu açıkladığını ve memurları vurmakla ve kız arkadaşının dilini kesmekle tehdit ettiğini belirtti. Las Vegas televizyon kanalından bir rapor KVVU Mannix’in “kurşunlarla dolu bir şarjör” bulundurmakla tehdit ettiğinden ve tetiği çekmeyi planladığından bahsetti.

Daha sonra şüphelinin olduğu ortaya çıktı ateşli silah yoktu onun üzerine. Mannix teslim olduktan sonra kız arkadaşı polise katlanır bıçak verdi SWAT ekibi otel odasına girdi.

Mannix gözaltına alındı ​​ve ertesi gün Las Vegas’ta hapiste kaldı Kefalet 750.000 dolar olarak belirlendi. Birkaç gün sonra Mannix, bir dizi uyuşturucuya olan uzun süredir devam eden bağımlılığı hakkında da yorum yaptı. Avukatı David Roger, Mannix’in geçmişte aldığı iddia edilen 10’dan fazla yasa dışı uyuşturucu ve bir dizi reçeteli ilacı listeledi.

Mannix daha sert bir cezayla karşı karşıya kalabilirdi

Ağustos ayında Mannix, yaşanan muhteşem açmaz nedeniyle duruşmasını sonlandırdı İhmalkar ihmal suçunu kabul edin Ve ciddi maddi hasar. Bu onları ikna etti Soruşturma daha ciddi iddialardan vazgeçmek Birinci derece adam kaçırma, Ölümcül bir silahla zorlamaVe adam kaçırma şüpheliye karşı.

Buna göre fail, memleketi Colorado’da bir ila beş yıl arasında hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı. Mannix’in savunma anlaşmasını kabul etmediğini varsayarsak hapis cezasına çarptırılabilirdi Nevada’da ömür boyu hapis cezası.

bizim Ağustos makalesi Hikayeyle ilgili son gelişmeleri takip ederken Mannix’in de bir sorunla karşı karşıya kalabileceğinden bahsetmiştik. 12.000 dolara kadar para cezası. Colorado’ya transferi açıklandı 28 Eylül

Pişmanlığı ifade edin ve rehabilitasyon

Mannix, yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu ve pişmanlık duyduğunu ifade ederken aynı zamanda uyuşturucu sorununun üstesinden gelme niyetinin de açık olduğunu ifade etti.

Clark İlçesi Bölge Mahkemesi Hakimi Crystal Eller reddetmeye karar verdi Savcı Max Anderson19 ila 48 ay arası hapis cezasının Mannix’in bunu yapmasına izin vereceğini öne sürerek Mannix’in beş yıla kadar hapis cezasına çarptırılması yönündeki önerge Hapishanedeyken madde bağımlılığından kurtulma programını tamamlayın.

Mannix’in cezasını Colorado’da mı yoksa Nevada’da mı çekeceği belirsiz. Avukat David Roger, Colorado’daki yetkililerin müvekkilini gözaltına almasını ve aleyhindeki davayı orada çözmesini beklediğini söyledi.

Avukatına göre Mannix şu anda bipolar bozukluk ve şizofreni tedavisi görüyor. Roger ayrıca Mannix’in ailesinin Caesars Palace’a olan borcunu zaten ödediğini söyledi.