Brandon Moreno – Brandon Royval 2 UFC Meksika maçı için oran, zaman ve tahmin

Brandon Moreno – Brandon Royval 2, Moreno'nun ilk turun kapanış anlarında teknik nakavtla kazandığı 2020 mücadelesinin rövanş maçıdır. 24 Şubat 2024'e hızla ilerleyin ve ikili yeniden buluşuyor. Royval intikam alabilecek mi? Hadi bulalım!

Brandon Moreno vs Brandon Royval 2 oranlar

Para hattı fırsatlar
Brandon Moreno -250
Brandon Royval +210

Bu ay 10583 oyuncu kampanyadan yararlandı

Ne zaman, nerede ve nasıl izleyebilirsiniz?

  • Konum: Mexico City, Meksika'daki Arena CDMX
  • Tarih: 24 Şubat 2024 Cumartesi
  • Zaman: 22:00 ET
  • İşte nasıl izleyeceğiniz: ESPN+

Moreno'nun şampiyonluk yolunda mutlaka kazanması gereken bir maç

Brandon Moreno'nun genel rekoru 21-7-1'dir ve iki kez şampiyonluk kemerini elinde bulunduran eski bir UFC sinek siklet şampiyonudur. Unvanını ilk kez Deiveson Figueredo'ya kaptırdı; İkinci kez Alexandre Pantoja'ya karşı oldu.

Eğer şampiyonluk için tekrar mücadele etmek istiyorsa UFC Meksika'da Royval'ı yenmek zorunda kalacak. Onun için iyi haber ise şansların onun lehine olması. Bahisçiler onun bu rakibi tekrar yenebilecek yeteneklere sahip olduğuna inanıyor gibi görünüyor.

Ayrıca cumartesi günü kendisini destekleyecek seyirciye de sahip olacak. Dövüş kendi ülkesi Meksika'da gerçekleşiyor.

Brandon Royval bir mucize umuyor

Brandon Royval Meksikalı bir ailede büyüdü ama Colorado'da savaşıyor, dolayısıyla Mexico City'deki kalabalığın onu desteklemediğinden emin olabilirsiniz. Bu, Moreno ile olan düellosunda yaşadığı dezavantajlardan sadece biri.

Royval için daha büyük bir sorun da, UFC Meksika'nın ana etkinliğine hazırlanmak için tam bir kampa sahip olmamasıydı. Mesele şu ki, Moreno'nun başlangıçta Amir Albazi ile dövüşmesi planlanmıştı, ancak Iraklı savaşçı sakatlık nedeniyle çekildi. Royval onun yerine geçti ve dövüşe hazırlanmak için bir aydan biraz fazla zamanı vardı.

Ancak nispeten yakın zamanda savaştı. Octagon'a son kez girdiğinde tarih 16 Aralık 2023'tü. Royval, şampiyonluk için Pantoja ile dövüştü ancak beş turluk yoğun mücadelenin ardından kararla kaybetti.

Brandon Moreno vs Brandon Royval 2 Tahmini

UFC Meksika öncesinde her şey Moreno'nun lehine gidiyor gibi görünüyor. Kendi topraklarında kampı tam olmayan bir adama karşı savaşıyor. Ama tam tersi olsa bile biz yine de Moreno'yu favori olarak görürdük.

İlk dövüşte kanıtladığı Royval'dan kesinlikle daha iyi. Moreno, Royval'ı nakavtla mağlup etti ve aynı şeyin 24 Şubat'ta da yaşanabileceğine inanıyoruz.

Seçmek: Brandon Moreno