BCLC yeni bir tatil programıyla çeşitliliği kutluyor

Britanya Kolumbiyası Piyango ŞirketiKanadalı Crown oyun şirketi, çalışanların kendi tatil zamanlarını seçmelerine olanak tanıyan yeni bir programı duyurdu. Yeni program kapsamında BCLC, çalışanlarına temsil hakkı tanıyacak altıya kadar resmi tatil yılın diğer günleri için.

Yeni program, çalışanların tatillerini kendileri için kişisel, kültürel veya dini önem taşıyan tarihlere planlamalarına olanak tanıyor. Duyuru, British Columbia’nın Çokkültürlülük Haftası ile uyumlu olup BCLC’nin çeşitliliği ve katılımı teşvik etme arzusunu ortaya koymaktadır.

BCLC, çalışanların tatillerini özgürce seçmesine olanak tanımanın yanı sıra, çalışanlarının kendilerini değerli ve hoş karşılanmış hissetmelerini sağlayan kapsayıcı politikalar uygulamaya devam edecektir. Şirket, kendini işine adamış çalışan kaynak grupları tarafından yönetilmektedir ve “güvenli, eşitlikçi ve erişilebilir bir ortam” sağlamaya çalışmaktadır.

Ancak BCLC, oyuncu değişikliği seçeneğinin bir istisnası olacağını belirtti: Ulusal Hakikat ve Uzlaşma Günü. Şirket, bu tatilin iletmeye çalıştığı mesajla tutarlı olduğunu, bu nedenle tüm çalışanların buna uyması gerektiğini söyledi.

Referans olarak, Turuncu Gömlek Günü olarak da bilinen Ulusal Hakikat ve Uzlaşma Günü her yıl 30 Eylül’de kutlanır ve Kanada-Hindistan yatılı okul sisteminin mirasını kutlar.

Sandy AustinBCLC’nin Baş İnsan Sorumlusu, yeni değişiklikler hakkında yorum yaptı. Şirketinin, tatil konusunda herkese uyan tek bir yaklaşım olamayacağının bilincinde olan bir işveren olduğunu belirtti. Oyun şirketi kapsayıcılığı teşvik etmek istediğinden çalışanlarına izin günlerinde ek bir kişiselleştirme düzeyi sunmaya karar verdi.

Bu, kapsayıcı, eşitlikçi ve güvenli işyerleri ve topluluklar oluşturmaya yönelik bir başka önemli adımdır ve diğer işverenlerin daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmesini teşvik ediyoruz.

Sandy Austin, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan, BCLC

Madhavee InamdarBCLC’nin Çeşitlilik, Katılım ve Aidiyet Müdürü de yeni program hakkında yorum yaparak, şirket çalışanlarının bireysel değerlerini ve inançlarını tanıdığı için onu övdü.

Bu kadar çeşitliliğe sahip bir iş gücüne sahip olduğumuz için son derece şanslıyız, bu çeşitliliği kutluyoruz ve BCLC’de tüm çalışanların görüldüğünü, değer verildiğini ve ait olduğunu hissettiği kapsayıcı bir kültürü teşvik etme kararlılığımızı yineliyoruz.

Madhavee Inamdar, Çeşitlilik, Katılım ve Aidiyet Müdürü, BCLC

Bu yılın başlarında BCLC, bunu başlatmak için Evolution ile ortaklık kurdu. Yüksek bahisli oyuncular için VIP oyunlar.