Baskın 53.000 $, 64 oyun cihazına el koydu

16 Mart 2023 03:33 tarihinde gönderildi.

Son güncelleme tarihi: 16 Mart 2023 03:33.

Findlay’in mahkeme emriyle aranması, Ohio’nun Bir habere göre, Lucky Dragon İnternet Cafe, yetkililerin Pazartesi günü çok sayıda oyun cihazına ve 53.047 $ nakit paraya el koymasına yol açtı.

Ohio'da internet kafe Lucky Dragon
Yukarıda resmedilen Ohio’daki Lucky Dragon İnternet Kafe. Operasyonda nakit para ve oyun cihazlarına el konuldu. (Resim: WFIN)

Ohio TV İstasyonu WTOL polisin tesiste 60 video oyun makinesi, dört masa oyun makinesi ve bir kraliçe oyun tahtası bulduğunu bildirdi.

Baskın, yerel halkın Tiffin Bulvarı’nda kumar ve uyuşturucu satışından şikayet etmesi üzerine geldi.

Lucky Dragon’un sahibi, Ohio TV Station’da yasa dışı kumar oynamak ve bir kumar evi işletmekle suçlanabilir. WLIO bildirildi.

Aramaya katılan kurumlar arasında Hancock İlçesi Metrik Uyuşturucu Görev Gücü, Findlay Polis Departmanı, Hancock İlçesi Şerif Ofisi ve Ohio Araştırma Birimi yer alıyor.

Potawatomi kumarhanesi otoparkı patlama yeridir

Pazar günü Milwaukee, Wisconsin’de bir otoparkta patlamalar başlattığı iddia edilen bir adam tutuklandı. Potawatomi Otel ve Kumarhanesi.

Wisconsin TV’ye göre, New Berlin, Wisconsin’den 48 yaşındaki Dennis Beard, iki kez doğaçlama patlayıcı cihaz bulundurmakla suçlandı. WITI.

Raporda, patlayıcı cihazların hidroklorik asit şişeleri olduğu belirtildi.

Patlamaların ardından polis, garajda plastik şişe kalıntıları ve yanmış alüminyum folyo bulduğunu söyledi.

Kumarhanenin gözetleme videosu incelendiğinde, bir adamın garajda iki şişe bıraktığı ortaya çıktı. Bir şişe patladı. Rapor, birkaç dakika sonra ikinci bir şişenin içtiğini ancak patlamadığını söyledi.

Beard, garajdan çıktıktan sonra kumarhaneye gitti. Bir oyuncu kartı almak için kumarhane personeline bir kimlik kartı verdi. WITI.

Polis, Beard’ın evinde güvenlik kamerası görüntüsünde görülen adamın giysileriyle eşleşen giysiler buldu. Dairede ayrıca bir şişe muriatik asit vardı.

Beard daha sonra müfettişlere nasıl patlama yaratılacağını bir YouTube videosundan öğrendiğini söyledi. Kullandığı şişelerden biri orijinal olarak proteinli süt, diğeri ise orijinal olarak Mountain Dew içeriyordu.

Dennis Beard polise “eylemlerinin aptalca” olduğunu söylemeye devam etti. WITI.

Rivers Casino soygunları 5.000 $ ödülle sonuçlandı

Bir aktivist, Cuma günü dışarıda üç soygun gerçekleştiren zanlıların tutuklanmasını sağlayacak bilgi için 5.000 dolar ödül teklif etti. Nehir Kumarhanesi Des Plaines, Illinois’de.

Chicago TV İstasyonu’na göre ödülü ayarlayan kişinin Pat Gibbons olduğu belirlendi. WFLD.

Gibbons, TV ağına “Chicagoland bölgesi ve Chicago’daki soygunlar kontrolden çıktı” dedi. “Bu çılgınca. Artık bir mağazaya bile kafanı çarpmadan giremezsin. Soyulmadan kumarhaneye gidemezsin.”

Polis, kurbanlardan ikisinin otoparkta tabancalarla kırbaçlandığını söyledi. Ciddi şekilde yaralanmamışlardı.

Şüpheliler kırmızı bir Nissan Rogue’daydı. Florida plakası vardı.

Mariano’nun Illinois, Park Ridge’deki bakkalında dördüncü bir soygun meydana geldi.