1X2 Network ve REEVO stratejik bir anlaşmayla güçlerini birleştiriyor

Popüler B2B içerik ve toplama çözümleri platformu REEVO, 8.000’den fazla farklı oyundan oluşan muhteşem portföyünü yeni izleyicilerle buluşturmak ve daha fazla genişleme için yeni fırsatların önünü açmak için 1X2 Network ile ortaklık kurdu.

Stratejik, karşılıklı fayda sağlayan ortaklık

1X2 ağı iGaming sektörünün önde gelen içerik sağlayıcılarından ve toplama platformlarından biridir. Geniş müşteri ağı, REEVO’nun heyecan verici içeriğini deneme fırsatı bulacak Slot makineleri ve masa oyunları. Stratejik ortaklık İki sektör devi arasında kurulan işbirliği, genel anlamda konumlarını kesinlikle güçlendirecek iGaming pazarı. Teklif gerçekten etkileyici ve 1×2 Network hayranları, teklife dahil edilecek sürümlerin aynı zamanda aşağıdaki gibi popüler oyunları da içereceğini bilmekten mutluluk duyacaktır: Elektrikli silindirler, Makara Şansıbirlikte Blackjack. Ayrıca, uzun zamandır beklenen son sürüm Taç soygunubuna eklendi 1X2 ağ portföyü.

1X2 Network adı, sektördeki büyük isimlerle başarılı ortaklıklar içeren uzun bir geçmişe sahip, sektör genelinde güvenilir ve güvenilir bir ortak olarak bilinmektedir. Şirket teslim ediyor Kaliteli ve benzersiz içerikbunu takiben fantastik yenilikçi oyun deneyimleri ortaklarının ve müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Şirketin öncelikli misyonu, oyuncu edinme, elde tutma ve etkileşimi geliştirirken kusursuz oyun ortamları yaratmaktır. işte bu REEVO odaklanmak istiyordu, bu nedenle iki şirketin bir ortaklık kurmaya karar vermesi şaşırtıcı değil.

Petra Maria Poola, REEVO Satış Müdürüsöz konusu: “1X2 Network ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz ve 1X2 Network, yirmi yılı aşkın tecrübesiyle güvenilir ve güvenilir bir ortak olarak itibar kazanmıştır. REEVO olarak, oyuncuların ilgisini çeken, ilgi çekici, yüksek performanslı oyunlardan oluşan geniş bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. 1X2 Network ile olan bu ortaklık bize daha geniş bir kitleye ulaşmak ve iGaming’de mükemmelliğe olan bağlılığımızı göstermek için olağanüstü bir fırsat sunuyor. Verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.”

Christopher Loftus, ticari direktör 1X2 ağıkatma: “REEVO’nun içeriği bir süredir radarımızdaydı, bu yüzden onu ağımızda kullanıma sunmaktan ve 1X2 ağ platformundaki yüksek kaliteli oyunların kapsamını daha da genişletmekten heyecan duyuyoruz.” REEVO, grafik yoğunluklu muhteşem oyun seçenekleri sunuyor iGaming oyunları. Müşteri tabanımız ve oyuncuları tarafından iyi karşılanacağını beklediğimiz formatlar.”

REEVO’nun portföyü şu anda aşağıdakilerden oluşmaktadır: 8.000’den fazla heyecan verici oyun Dünyanın dört bir yanından 70’ten fazla oyun sağlayıcısından. Teklif, çeşitli üçüncü taraf sağlayıcıların slotlarını, masa oyunlarını ve canlı oyun deneyimlerini içerir.

Şirkete göre, daha fazlasını eklemeyi planlıyor 60 yeni oyun sağlayıcı yıl sonuna kadar.

Kaynak: Dostum, Hunor, “1X2 Network, REEVO’nun içerik portföyünü entegre ediyor”, AvrupalıOyun12 Ekim 2023.