Zitro, ICE Show’u erteleme kararından dolayı Clarion’u alkışlıyor

Clarion Gaming’in geçen haftaki haberlerinin ardından Taşımak Oyun endüstrisinin en büyük konferans ve fuarlarından biri olan Barselona’daki 2025 Uluslararası Kumarhane Fuarı’nda (ICE), 7 Ağustos’ta İspanya’da ofisi bulunan lider slot geliştiricisi Zitro’nun kararı desteklediği bildirildi.

Sebastian Salat, Zitro Küresel Başkanışu açıklamayı yaptı: “Clarion’un ICE’yi, gelecekteki ICE sürümlerine ev sahipliği yapmak için mükemmel bir konuma sahip olduğuna kesinlikle inandığımız hareketli şehir Barselona’ya taşıma duyurusunu tamamen destekliyoruz. Bu hamlenin hem ICE’nin hem de sektörün Avrupa oyun pazarıyla ortaklaşa büyümesine yardımcı olacak önemli bir adım olacağına inanıyoruz. ICE’nin İspanya’ya taşınması, İspanya ile Latin Amerika ülkeleri arasındaki duygusal ve kültürel bağlar nedeniyle şüphesiz daha fazla sayıda Latin Amerikalı operatörü çekeceğinden, ICE’nin küresel boyutunu da artıracaktır.”

Transfer uzun süredir tartışılıyor

olası hareket olsa bile BUZ başka bir Avrupa şehrine bir süredir düşünülüyoryukarıdaki karar bir yeni bir bakışaçısı tüm endüstri için.

Bu içerikte salata katma: “Yıllar sonra, ICE Londra dünyanın dört bir yanından yöneticileri, tedarikçileri, operatörleri ve oyun profesyonellerini bir araya getirerek oyun endüstrisinde ses getiren bir başarı olarak kendini kanıtlamıştır. Statü kazanmıştır Avrupa’nın en önemli ticaret fuarı İş ilişkilerini geliştirmek ve şirketlerin küresel erişimlerini genişletmeleri için yeni fırsatlar yaratmak için ideal bir yer olduğu kanıtlanmıştır. Ancak, Zitro da dahil olmak üzere bir dizi katılımcı, aşağıdakiler gibi önemli zorlukları fark etti: mekanlar için yetersiz alan gelecekteki büyüme, lojistik karmaşıklıkVe son derece yüksek maliyet. Bu zorluklar iletildi Zurna ve bunun son ihale sürecinin resmi olarak değerlendirilmesine katkıda bulunmasından memnuniyet duyduk.”

Bugün Avrupa’nın düzenlenmiş en büyük pazarlarından biri

Karar ayrıca olumlu karşılandı. ispanya birini temsil eder Bugün Avrupa’nın en büyük düzenlenmiş pazarlarıyani çevrimiçi ve kara tabanlı sektörde, Barselona’ya yol açan ideal merkez Avrupa kumar şirketleri için. Şehir aynı zamanda şehirlerden biri olarak kabul edilir. başlıca Avrupa turistik destinasyonlarıdünya standartlarında tesisleri, lojistiği ve istisnai yemek servisi altyapısı ile birlikte bunu kanıtlıyor. BUZ 2025 çok zengin bir deneyim olacak.

Barselona’nın güzelliği hakkında yorum, şirket Notlar: “Zengin kültürel mirasın büyüleyici karışımı, ikonik yerler ve şehrin canlı atmosferi, katılımcılara ICE deneyimlerini tamamlamaları için mükemmel bir fırsat sunuyor.”

Kaynak: “Zitro, ICE şovunu Barselona’ya taşıma konusunda yorum yapıyor”. Avrupa oyunları. 7 Ağustos 2023