Yüz: Manchester Originals, Trent Rockets’ı 10 sayı farkla yenerken Phil Salt hızlı bir şekilde 86’ya ulaştı | Kriket Haberleri

Manchester Originals, Trent Bridge’de rekor bir kalabalığı hayal kırıklığına uğratarak Yüz şampiyon Trent Rockets’ı 10 tur geride bıraktı. Phil Salt 32 toptan 86’lık etkileyici bir vuruş yaptıktan sonra 181-6’yı savundular.

Ev sahibi takımın bowling oyuncularının güçlü direnişi onlara bir şans verdi ve Originals’ı Salt’ın 12 dört sayılık atışından ve maksimum beş şutundan sonra 44+’tan 112-1’lik devasa bir sayıya çıktıktan sonra son 56 toptan sadece 69’uyla sınırladı.

Rockets’tan Daniel Sams (2-28) ve Lewis Gregory (2-30), düz bir saha olduğu düşünüldüğünde göze çarpıyordu; Luke Wood, ilk beşli setini 1-31 bitiren 14 sayılık bir koşudan sonra toparlandı. 20.

Josh Tongue (3-32) ve Paul Walter (2-24), Originals adına muhteşem bir performans sergilediler, Walters final setinde 14 sayı savundu ve Tom Kohler-Cadmore 42 sayıdan 64’ünü alırken 15.500 seyircinin çoğunu hayal kırıklığına uğrattı. Colin Munro’nun 36 sayısı, 22 ve Joe Root’un 35 sayısı, işi bitirmeye yetmedi.

Resim:
Tom Kohler Cadmore’un etkileyici vuruşları heyecan verici bir sonuca ulaştı

Rockets önce bowling oynamayı seçti, ancak Salt 20 topla yarım yüzyıla giden yolda ilk 10 topunda 30 tur attığı için pişman olmuş olabilir, güç oyununda 58-1 kaydeden Originals ise vahşi hız

Jos Buttler, Salt’ın bu açılış saldırısında sınıra yedi kez vurduğunu izleyerek, ekstra koruma sağlamak için ipin üzerinden ilk atışını kaldırdı, ancak Ish Sodhi orta kalenin ortasında güzel bir alçak yakalama yaptığında çok daha fazlasını kaçırdı.

Sam Cook, Sodhi’nin bowlinginden sonra derin kare bacağında görünüşte karmaşık olmayan bir tutuşla Salt’ı 47’ye çıkardı, ancak Cook sonunda Salt’ı, kütüklerinin üzerinden geçtikten sonra ilk topu bowling oynamayı içeren daha yavaş bir atışla yendi.

Gregory, uzun mesafeden yakalanan Max Holden’dan ve Salt’ın sadece 30 tur ekleyen düşüşünün hemen ardından 25 topluk bir oyunda Cook tarafından bacak tarafındaki ipte çok daha zor bir şekilde yakalanan Ashton Turner’dan sorumluydu.

Resim:
Trent Rockets, Manchester Originals’ı 181-6 mağlup etti.

Sams, Laurie Evans için çok iyi olan yavaş bir Yorker ile ikinci bir kafa derisi yakaladı ve vuruşun başlarında beş toptan 14’ünü kabul eden Luke Wood, iki sette sadece 11’i kabul etti.Wood son setinde geri geldi, sadece kabul etti altı gol ve ayrıca Jamie Overton’ın kütüklerini dağıttı.

Rockets’ın hedefi, Alex Hales vuruşlarının ilk meşru topa yenik düştüğünde daha da büyük görünüyordu, Tongue’dan gelen ve onu ek yerinin arkasına hapseden neredeyse oynanamaz bir topa.

Root ve Kohler-Cadmore, 40’tan 65 topla vuruşu yumuşattı; Root, ilk limiti için ters rampayı oyuna getirmeden önce bir tek topla hedef tahtasına vurdu, ancak sonunda alarmı çaldığında benzer bir şutla yere düştü Buttler Walter’ın sol kol dikişi geride kaldı.

Ev sahibi devre arasında 84-2’ydi ve Kohler-Cadmore ve Munro onları 28’e 14’e çıkarmak için iyi inşa ettiler, ancak Tongue son setinde ikisini de attığında skor Originals’ın lehine döndü.

Munro, Kohler-Cadmore’un önünde boşluk yaratmak için kasıldığında ince bir iç kenarda bir kalıntı yakaladı, zamanla baskıyı kaldırmaya çalıştı ve büyük bir üst kenara işaret edecek şekilde saklandı.

Zaman Khan son setinde dokuz koşu yaptı ve Rockets’a son beşinde 14 tur verdi ve Walter göreve hazırdı, sadece üçü kabul etti ve Sams son topu potaya attığında ikinci bir kaleyi aldı.

Sıradaki ne?

The Hundred, Cuma günü London Spirit’in Sky Sports’ta Northern Superchargers’ı canlı olarak ağırladığı Lord’s’ta devam ediyor.

18 Ağustos Cuma, 14:30


18 Ağustos Cuma, 18:00


Birincisi, bir mağlubiyetin London Spirit’in elenmesi anlamına geldiği ve Northern Superchargers için bir galibiyetin, onların ilk üçe girmeleri ve ne kadar güvenli oldukları anlamına geldiği kadın maçı (14:30 yayın saati, 15:00 başlangıç). Sky Sports The Hundred’da, Sky Sports Mix’te veya Sky Sports dijital platformlarında ücretsiz bir akış aracılığıyla canlı izleyin.

Erkekler maçı Sky Sports The Hundred and Sky Sports Mix’i (18:00 yayında, 18:30 başlangıç) takip ediyor ve burada Spirit, bir Superchargers takımına karşı play-off umutlarını canlı tutmaya çalışacak ve bu da onların en iyi galibiyet umutlarını artırabilecek. Üç sonunda bir galibiyetle bitirir.

12 ay boyunca ayda 26 £ karşılığında ŞİMDİ ile Yüz ve daha fazla en iyi sporu izleyin.