Women’s Ashes: Danni Wyatt’ın 76’sı, Ashes’in umutlarını canlı tutmak için İngiltere’nin Avustralya’ya karşı ikinci T20I galibiyetini belirledi | Kriket Haberleri

Danni Wyatt’ın 46’ya 76 şutu, İngiltere’nin Kia Oval’de Avustralya’ya karşı ikinci T20I’sini kazanmasına ve Ashes umutlarını canlı tutmasına zemin hazırladı.

Sophia Dunkley ile bir açılış 57’sini paylaşan Wyatt, İngiltere’nin orta sınıfı çöktükten sonra bir onarım işine liderlik etmek zorunda kaldı ve 100. T20 uluslararası görünümünde kaptan Heather Knight için bir ilk top ördeği de dahil olmak üzere 19’a beş kaleyi kaybetti.

Ancak ev sahibi takım 186-9’a gitmek için toplandı ve spinner’ları bu rekoru başarıyla savundu, Sarah Glenn 2-27 ve Sophie Ecclestone 2-35 kazandı ve Avustralya sırayla 183-8 ile sınırladı.

Resim:
İngiltere, Sarah Glenn’in Avustralya kaptanı Alyssa Healy’yi görevden almasını kutluyor

Üç turluk galibiyet, İngiltere’nin artık çok formatlı Ashes serisinde Avustralya’yı 6-2 geride bıraktığı ve üçüncü ve son T20I’nin Cumartesi günü Lord’s’ta oynanacağı anlamına geliyor. 18:30’dan itibaren Sky Sports Cricket’te canlı yayın.

Danni Wyatt, İngiltere (PA Görselleri)
Resim:
Danni Wyatt, 46 toptan 76 topla İngiltere’nin toplamını destekledi.

Serinin Edgbaston’daki açılış maçında sadece bir değişiklik yapan İngiltere – Freya Davies’in yerine Charlie Dean – Alyssa Healy atışı kazandıktan sonra eski durumuna getirildi.

Ancak Dunkley güçlü başladı, Darcie Brown’ı erken iki sınırda yendi ve Wyatt kısa süre sonra onun liderliğini takip etti ve güç oyununda 50’li bir eşleşme yapmak için spinner Ashleigh Gardner’ı zirveye çıkardı.

Ancak Tahlia McGrath siper altındayken bir kayakçıyı yere döktüğünde hayatını kaybeden Dunkley, sonunda 23’te 19’a gitti ve Brown’ı aynı saha oyuncusuna çarptı, ancak tek elle tutuşu tamamlamak için dördüncü kez denemesi gerekti.

Nat Sciver-Brunt (18 üzerinden 23) hırçın bir yaklaşım benimsedi, Gardner’ı kalenin orta çizgisine vurdu, ancak bir sonraki topa saldırmasına ve çok uzun süre delik açmasına izin vererek İngiltere’nin çökmesine neden oldu.

Canlı Kadın Külleri

8 Temmuz Cumartesi, 18:30


Alice Capsey’i yavaş bir geri tepme ile kandırdıktan sonra, Annabel Sutherland’ın bir sonraki atışında Knight’ı güdükten kurtarmak için kaydı ve Amy Jones’u oyundan atmak için bir sonraki geçişte zekice bir derinlik sıçrama yakalamasıyla onu takip etti.

Danielle Gibson da olumsuz bir şekilde çıkarken, İngiltere 119-6’da büyük bir belaya girdi, ancak Wyatt karşılık verdi, 36 topla 12. T20I yarım asırını vurdu ve Megan Schutt’un sondan bir önceki over’ı 25 için ortadan kaybolurken art arda dört sınırı aştı.

Wyatt, Sutherland’ı (3:28) üçüncü adam yapsa da, Ecclestone (12 üzerinden 22) İngiltere’yi 180’i geçerek canlı bir golle vurdu ve ardından konuk ekip yedinci turda 59-0 yanıt verdi.

Lauren Bell’in maliyeti 17’yi geçen saniye ve Healy’nin becerikli ayak hareketleri, Sciver-Brunt’u bir seferde iki kez zirveye atmasına izin vererek ona 19 üzerinden 37 verdi – ancak Glenn, hız değişikliği ile Avustralya’nın kaptanını alt ederek atılım yaptı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Sophie Ecclestone, İngiltere için 100. T20 wicket’ını alıyor ve Ashleigh Gardner’ı yakalama ve bowling ile kovuyor.

Ecclestone, Gardner’ı gönderip 100.’ünü almak için bir geri dönüş yakalaması yapmadan önce, Dean’in hızlı düşünmesi McGrath’ı kalenin ortasından uzaklaştırdı ve kalenin derinliklerindeki Beth Mooney’de sallandı. – gelmiş geçmiş en hızlı oyuncu Landmark.

Ellyse Perry, Georgia Wareham (11’de 19) Dean’e geç bir saldırı başlatmadan önce Gibson’ı ikiye dörde yenerek ve Sutherland’den (12 üzerinden 20) güçlü destek alarak kovalamacadan vazgeçmeyi reddetti.

Avustralyalı Annabel Sutherland, Kia Oval'deki ikinci T20I'de Heather Knight'ın kalesini kutluyor (PA Images)
Resim:
Avustralyalı Annabel Sutherland, İngiltere kaptanı Heather Knight’ı görevden alan bir güzellik de dahil olmak üzere birçok topla iki kaleyi kaydetti.

Ancak Perry (51-0), Ecclestone’un oyunun son iki topunda altı sayı atarak yarım asırdır 27 topla yenilmedi, ancak İngiltere’yi Ashes müsabakasından elemek için yeterli olmadı.

Sıradaki ne?

T20I serisiyle ilgili karar, Çarşamba günü Cumartesi (18:35’ten itibaren) Sky Sports’tan canlı yayınla Lord’s’ta verilecek.

Çok formatlı seri daha sonra, 12 Temmuz Çarşamba günü Bristol’de (13:00’te başlar), 16 Temmuz Pazar günü (11:00’de başlar) Ageas Bowl’da ve 18 Temmuz Salı günü Taunton’da (13:00’te başlar) olmak üzere üç bir günlük uluslararası maça geçer. ).

Women’s Ashes programı (tüm maçlar internette canlı). Gökyüzü sporları)

  • Test Maçı (Trent Köprüsü) 22 Haziran Perşembe – 26 Haziran Pazartesi – Avustralya 89 koşuyla kazandı
  • İlk T20 uluslararası (Edgbaston) – 1 Temmuz Cumartesi – Avustralya 4 kaleyle kazandı
  • İkinci T20 International (Kia Oval) – 5 Temmuz Çarşamba – İngiltere üç koşuyla kazandı
  • Üçüncü T20 International (Lord’s) – 8 Temmuz Cumartesi (18:35’te başlar)
  • İlk bir günlük yatılı okulben (Bristol) – 12 Temmuz Çarşamba (13:00’dan itibaren)
  • İkinci bir günlük yatılı okulben (Ageas Kasesi) – 16 Temmuz Pazar (başlangıç ​​11:00)
  • Üçüncü bir günlük uluslararası (Taunton) – 18 Temmuz Salı (1:00’dan itibaren)