Wizard Games, endüstrinin ağır sikleti Benedict McDonagh’ı CEO olarak atadı

sihirbaz oyunlarıpremium iGaming deneyimleri geliştiricisi, Benedict McDonagh yeni genel müdür olarak. Yeni üst düzey yöneticinin atanması, stüdyonun çevrimiçi oyun alanında lider bir isim olma yolunda ilerlemesini hızlandırmak istediği bir zamana denk geldi.

McDonagh, NeoGames yan kuruluşunun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak tecrübeli bir oyun endüstrisi emektarı. Çalışan, iGaming’de 18 yıldan fazla deneyime sahiptir ve sektördeki birçok tanınmış şirkette çalışmıştır.

Memur, Green Jade Group’tan beş yıl önce kurduğu ve bir süre yürüttüğü bir slot makinesi geliştiricisi olan Wizard Games’e katıldı. McDonagh daha önce Mr Green, Poker Starts ve Betfair gibi şirketlerde görev aldı.

McDonagh, liderliğindeki yönetim ekibinin bir parçası olarak Wizard Games’e katıldı Adrian Bailey, Pariplay’in genel müdürü. Bu ekibin bir parçası olarak, şirketin boru hattını iyileştirmek ve operatörlere daha fazla değer odaklı iGaming deneyimleri getirmek için çalışacak.

Önemli atamalarla ekibini genişleten Wizard Games için bu ekleme önemli bir zamana denk geliyor. McDonagh CEO olarak kabul edilmeden önce, şirket onu CEO olarak atadı. Simon Jagdhar oyun stüdyosunun yöneticisi olarak ve Yoganand Aiyadurai Oyun Teknolojisi Direktörü olarak.

McDonagh, deneyimini şirkete fayda sağlamak için kullanmayı planlıyor

Benedict McDonagh oyun stüdyosuna katılma konusundaki düşüncelerini paylaştı ve Wizard Games’i düzenlemeye tabi pazarlarda “sıçrama yapma” hırsı ve hedefinden ötürü övdü. Bu görevin bir parçası olmaktan heyecan duyduğunu ve deneyimini Wizard Games’in büyümesine yardımcı olmak için kullanmayı dört gözle beklediğini söyledi.

Amacım, kariyerim boyunca edindiğim tüm bilgileri stüdyoyu bir sonraki seviyeye taşımak için kullanmak ve böylece dünyanın dört bir yanındaki operatörler ve oyuncular üzerinde gerçek bir etki yaratabilmek.

Benedict McDonagh, MD, Sihirbaz Oyunları

Bu arada, Adrian BaileyPariplay Genel Müdürü, Sihirbaz Oyunları bölümünün dünya çapında düzenlenmiş pazarlarda genişlemeye devam ettiğini söyledi. Stüdyonun başarılarını, her şeyin gerçekleşmesi için çalışan yetenekli ekibe bağladı.

Bailey, McDonagh’ın şirket için mükemmel bir seçim olduğunu ve Wizard Games’in değer verdiği ve ihtiyaç duyduğu sektör deneyimini getireceğini kaydetti.

Benedict’in kapsamlı endüstri deneyimi, Wizard Games® için büyük fayda sağlayacak ve onun takıma mükemmel bir katkı olacağına inanıyoruz.

Adrian Bailey, Doktor, Pariplay

Bu arada şirket, yakın zamanda piyasaya sürülenler gibi premium slotlar sunmaya devam ediyor. mafya soygunu, Ebedi Romantizm Kitabı Ve Korkak müzik seti.